Митрополит Тихон (Шевкунов) написав п'єсу про Крим. На книгу про Сталіна не вистачило часу

14.03.2019 4:02 3

Митрополит Тихон (Шевкунов) написав п'єсу про Крим. На книгу про Сталіна не вистачило часу

Митрополит Псковський і Порховской Тихон (Шевкунов) написав п'єсу про історію Криму і Херсонеса, на півострові вже висловили готовність зняти фільм за його твором. Про це повідомляє Інтерфакс-релігія.

Як розповів єрарх, у п'єсі йдеться про пошуки духовних шляхів від античності до наших днів.

"Сподіваюся, що зараз вистачить часу десь до середини квітня її відредагувати, щоб десь влітку її поставили на сцені, яку ми створили в Херсонесі. Збираються вже за цією п'єсою ставити фільм", - сказав митрополит.

За його словами, залишилося дописати "буквально півсторінки", після чого п'єса "з коліс піде в постановку". Очікується, що спектакль покажуть в Криму влітку цього року.

Митрополит також поскаржився, що йому не вистачає часу на творчість, з цієї причини він був змушений відкласти сценарій фільму про Лютневу революцію і книгу про Сталіна.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/75045/

Следующая новость
Предыдущая новость

Церковные иерархи обсуждают законопроект об открытии заседаний парламента молитвой "Отче наш" Большой выбор наручных часов мировых брендов Богослужения в храме Спиридона Тримифунтского в Минске Основні правила обрання матрацу для свого ліжка. Різновиді та важливі критеріі Деревянные развивающие игрушки: польза и преимущества

Публикации