Митрополит Тихон (Шевкунов) написав п'єсу про Крим. На книгу про Сталіна не вистачило часу

14.03.2019 4:02 3

Митрополит Тихон (Шевкунов) написав п'єсу про Крим. На книгу про Сталіна не вистачило часу

Митрополит Псковський і Порховской Тихон (Шевкунов) написав п'єсу про історію Криму і Херсонеса, на півострові вже висловили готовність зняти фільм за його твором. Про це повідомляє Інтерфакс-релігія.

Як розповів єрарх, у п'єсі йдеться про пошуки духовних шляхів від античності до наших днів.

"Сподіваюся, що зараз вистачить часу десь до середини квітня її відредагувати, щоб десь влітку її поставили на сцені, яку ми створили в Херсонесі. Збираються вже за цією п'єсою ставити фільм", - сказав митрополит.

За його словами, залишилося дописати "буквально півсторінки", після чого п'єса "з коліс піде в постановку". Очікується, що спектакль покажуть в Криму влітку цього року.

Митрополит також поскаржився, що йому не вистачає часу на творчість, з цієї причини він був змушений відкласти сценарій фільму про Лютневу революцію і книгу про Сталіна.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/75045/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор качественной женской обуви из натуральной кожи по доступным ценам Большой выбор ароматных церковных благовоний Корейские бб-крема - растущая популярность среди украинок! «Barberking» − настоящий атмосферный барбершоп в Харькове Вячеслав Кантор - современный общественный деятель

Публикации