Митрополит Онуфрій пояснив Послу США, як слід відновити єдність українського правоcлав’я

09.05.2018 18:13 3

Митрополит Онуфрій пояснив Послу США, як слід відновити єдність українського правоcлав’я

Митрополит Онуфрій 8 травня прийняв Надзвичайного і Повноважного Посла Сполучених Штатів Америки в Україні Марі Йованович на її прохання. Про це повідомляє інформаційно-просвітницький відділ УПЦ (МП).

Американського дипломата супроводжували співробітники Посольства Р. Фармер та В. Пасічник. На зустрічі зі сторони УПЦ (МП) були присутні: Голова Інформаційно-просвітницького Відділу архиєпископ Ніжинський і Прилуцький Климент (Вечеря) і заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків протоєрей Миколай Данилевич.

Під час зустрічі обговорювались питання міжконфесійних відносин.

Митрополит Онуфрій висловив принципове переконання в тому, що відновлення єдності українського Православ’я має відбуватися виключно на канонічній основі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/71084/

Следующая новость
Предыдущая новость

Відкрито запис на курс «Євреї та українці: Тисячоліття співіснування» професора єврейської історії з Чикаго Светодиодные лампы Эдисона – новинка с ретро дизайном Качественные свечи зажигания по выгодной стоимости Утепление фасада дома пенопластовыми листами – самый оптимальный способ Єдиний у світі вишитий іконостас встановили на Тернопільщині

Публикации