Митрополит Епіфаній перебуває з візитом у Вселенського Патріарха Варфоломія

12.06.2019 5:10 6

Митрополит Епіфаній перебуває з візитом у Вселенського Патріарха Варфоломія

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 10 червня 2019 року прибув до Константинополя (Стамбулу), щоб привітати Вселенського Патріарха Варфоломія з Днем тезоіменитства, який він відзначає 11 червня. Митрополита супроводжує архиєпископ Чернігівський Євстратій та делегація Православної Церкви України. Про це повідомляє офіційний сайт ПЦУ.

У храмі монастиря «Живоносне джерело» відбулася вечірня, під час якої молилися Вселенський Патріарх Варфоломій, Архиєпископ Афінський і всієї Еллади Ієронім та Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, єрархи Помісних Церков.

Після вечірні Митрополит Епіфаній виголосив коротке вітальне слово до Вселенського Патріарха, а також привітав Архиєпископа Ієроніма і подарував йому пам‘ятну панагію на честь своєї інтронізації.

Після Богослужіння Митрополит Епіфаній відслужив літію біля гробниць спочилих Патріархів, що розташовані в монастирі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/76120/

Следующая новость
Предыдущая новость

Международные эксперты высоко оценили финансовую разведку Украины, - Игорь Черкасский Реабилитационный центр в Киеве Священики УПЦ спільно з волонтерами забезпечили п’ять підрозділів ЗСУ ліками Мрамор с рисунком в дизайне интерьера Лучшие кальяны и аксессуары к ним

Публикации