Католицька Церква може виступити посередником у конфлікті Іспанії та Каталонії

05.10.2017 15:52 0

Католицька Церква може виступити посередником у конфлікті Іспанії та Каталонії

Римо-Католицька Церква в Іспанії, яка є впливовою, може виступити посередником у конфлікті між Мадридом і Каталонією.

Як повідомляє ТАСС з посиланням на іспанські та каталонські газети, на прямий контакт з верховними церковними ієрархами вийшли прем'єр-міністр королівства Маріано Рахой і вищі особи Женералітата Каталонії - уряду автономії.

За інформацією каталонського інформаційного телеканалу 324, впливові представники Женералітата вивчають можливість такого посередництва, контактуючи вже кілька днів з вищим духовенством Каталонії. Як повідомляється, його співрозмовниками стали архієпископ Барселони Хуан Хосе Омелья і Жозеп Марія Солер - настоятель монастиря Монсеррат, який є одним з головних релігійних центрів Каталонії.

Відзначається, що в середу зі священнослужителями зустрічався заступник голови Каталонії Оріолі Жункерас. У свою чергу, прем'єр-міністр Іспанії Маріано Рахой, за твердженням мадридських газет, також обговорив каталонську проблему з вищим католицьким духовенством.

Як повідомила з посиланням на обізнані джерела газета El Mundo, глава уряду у вівторок ввечері прийняв у своїй резиденції у палаці Монклоа архієпископа Мадрида Карлоса Осоро і главу барселонської дієцезії Хуана Хосе Омелью. "Факт цієї зустрічі не побажали офіційно підтвердити, ні джерела в уряді, ні в епископатах", - зазначає видання.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/68506/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить гель Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel по выгодной цене Обезболивающие средства Goochie Сервис бытовых услуг Master911 Для чего дарить цветы? Глава пресс-службы УПЦ: «Предательство Порошенко было наиболее болезненным»

Публикации