Карпатська єпархія УАПЦ: "Лицарський орден св. Костянтина і Олени" належить не до масонів, а до Православної Церкви Чеських земель і Словаччини

07.08.2017 19:33 30

Карпатська єпархія УАПЦ:

Зокрема, на сайті Карпатської єпархії зазначається, що 27 травня 2017 року, в рамках візитації до Духовної місії Карпатської єпархії УАПЦ в Чеській Республіці, Преосвященнійший Віктор (Бедь)... на запрошення керівництва міжнародного Православного братства лицарського ордену рівноапостольних Костянтина і Олени, прийняв участь в якості почесного гостя на річних зборах братства, що проходили в м. Тепліце", де він "молитовно благословив початок роботи річних зборів міжнародного Православного братства лицарського ордену в м. Тепліце, освятив святою водою відзнаки братства, які надалі вручались нагородженим, помазав освяченою олією номінантів братства та виступив з вітальним словом".
Більш того, за заслуги в утвердженні та розвитку православ'я, а також за багаторічну наукову, педагогічну, благодійницьку та подвижницьку діяльність, рішенням керівництва братства владика Віктор (Бедь) був удостоєний найвищої нагороди – ордена зірки святого Костянтина Великого.
На сайті єпархії УАПЦ зазначається, що у заході також взяли участь "високоповажні і титуловані особи в духовному сані з ряду Помісних Православних Церков, Гуситської Чехословацької Церкви, Римо-Католицької Церкви, державні урядовці, генерали, науковці та благодійники з країн Європейського Союзу та інших держав".
Тут же наведено фотодокумент з перекладом - підтвердження ставропігійного статусу "Лицарського ордену св. Костянтина і Олени" за підписом тодішнього предстоятеля Православної Церкви Чеських земель і Словаччини митрополита Христофора від 13 березня 2006 року.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Все, что вам нужно для рукоделия Казино Вулкан удачи для везунчиков СБУ притягла до відповідальності низку священиків УПЦ Samsung J7-2017 один из самых ярких представителей класса бюджетных смартфонов Лучшая офисная мебель

Публикации