Захисники Донецького аеропорту та герої фільму «Кіборги» завітали до монастиря УГКЦ у Вільнюсі

10.05.2018 16:43 3

Захисники Донецького аеропорту та герої фільму «Кіборги» завітали до монастиря УГКЦ у Вільнюсі

8 травня 2018 р. українські «кіборги» – захисники Донецького аеропорту Андрій Шараскін, Іван Трембовецький та актор фільму «Кіборги. Герої не вмирають» В’ячеслав Довженко завітали до василіанського монастиря у Вільнюсі.

Цього ж дня у кінопалаці Forum Cinemas Vingis у Вільнюсі відбулася презентації фільму «Кіборги. Герої не вмирають». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Нагадуємо, що «Кіборги. Герої не вмирають» — український повнометражний художній фільм режисера Ахтема Сеїтаблаєва за сценарієм Наталії Ворожбит про оборону Донецького аеропорту під час війни на Донбасі.

Кінострічка є одним із переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно та отримала державну фінансову підтримку на половину собівартості — майже 24 мільйони гривень. Загальна вартість кінофільму оцінюється в майже 48 мільйонів гривень. Прем’єра кінокартини в Україні відбулась 6 грудня 2017 року — у День Збройних сил України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/71104/

Следующая новость
Предыдущая новость

Митрополит Онуфрій видав циркуляр про особливе молитовне правило всім вірянам УПЦ Вулкан Ориджиналс - оптимальный вариант для игры! Татуировки в Киеве: расценки и качество Получение американской визы для украинцев быстро и безопасно Ассортимент игровых машин на любой вкус

Публикации