Екс-президента Банку Ватикану підозрюють у мільйонних розтратах

03.03.2018 21:07 6

Екс-президента Банку Ватикану підозрюють у мільйонних розтратах

Колишній президент Банку Ватикану Анжело Калойя постане перед судом за обвинуваченнями у розтратах та відмиванні коштів.

Про це із посиланням на заяву Банку пише Укрінформ з посиланням на Reuters.

Разом із 78-річним Калойєю, перед судом постане також його 94-річний юрист Габріель Ліуцо. Третій підозрюваний, колишній директор Банку Леліо Скалетті, помер кілька років тому. «Калойя стане найбільш високопоставленим фінансовим чиновником Ватикану, проти якого будь-коли висувалися офіційні обвинувачення», - наголошує Reuters.

Фінансиста і його юриста обвинувачують у фінансових зловживаннях, вчинених у 2001-2008 рр, що призвели до втрат у близько 50 млн євро. Вони нібито занижували офіційну ціну продажу майна банку, отримуючи решту готівкою на особисті рахунки.

Калойя та Ліуцо відкидають усі обвинувачення.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/70289/

Следующая новость
Предыдущая новость

У Львові стартував семінар ОБСЄ по міжконфесійному діалогу Твойслот как один из информационных азартных ресурсов Між духовенством та районною владою Рівненщини відбувся благодійний футбольний матч "Amnesty International" видит "агрессивное наступление" конфессий на парламент Украины На аукціоні продають богослужбове приміщення УПЦ

Публикации