Екс-президента Банку Ватикану підозрюють у мільйонних розтратах

03.03.2018 21:07 6

Екс-президента Банку Ватикану підозрюють у мільйонних розтратах

Колишній президент Банку Ватикану Анжело Калойя постане перед судом за обвинуваченнями у розтратах та відмиванні коштів.

Про це із посиланням на заяву Банку пише Укрінформ з посиланням на Reuters.

Разом із 78-річним Калойєю, перед судом постане також його 94-річний юрист Габріель Ліуцо. Третій підозрюваний, колишній директор Банку Леліо Скалетті, помер кілька років тому. «Калойя стане найбільш високопоставленим фінансовим чиновником Ватикану, проти якого будь-коли висувалися офіційні обвинувачення», - наголошує Reuters.

Фінансиста і його юриста обвинувачують у фінансових зловживаннях, вчинених у 2001-2008 рр, що призвели до втрат у близько 50 млн євро. Вони нібито занижували офіційну ціну продажу майна банку, отримуючи решту готівкою на особисті рахунки.

Калойя та Ліуцо відкидають усі обвинувачення.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/70289/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выгодные кредиты под залог квартиры Электронные весы от Веспрома – качество и надежность Постельное белье Viluta – для соотечественниц, ценящих комфорт Товариство українців-католиків зі США організувало для дітей з родин учасників АТО і переселенців ІІІ благодійну школу англійської мови «Игродом» - большое количество игр для детей, в которые можно играть в режиме онлайн

Публикации