В Ізраїлі бомбу заклали в гробницю Йосефа в Шхемі – місці паломництва євреїв

17.01.2018 11:53 9

В Ізраїлі бомбу заклали в гробницю Йосефа в Шхемі – місці паломництва євреїв

Ізраїльські сили безпеки виявили і знешкодили, шляхом контрольованого вибуху бомбу, встановлену на вході в гробницю Йосефа в Шхемі.

Як повідомляє УНІАН–релігії з посиланням на "Лехаим", бомба, захована в мобільному телефоні, була виявлена під час перевірки безпеки пізно ввечері 15 січня перед відвідуванням могили тисячею єврейських віруючих.

Паломництво, як і планувалося, розпочалося вранці 16 січня після знищення бомби. Коли група паломників покидала цю ділянку, палестинські демонстранти кидали каміння в автобуси й охороняли їх солдатів. Про травми не повідомлялося, хоча автобуси були пошкоджені.

Могила Йосефа є святим місцем для євреїв, мусульман і християн. Євреї мають попередньо отримувати дозвіл на відвідування єврейського поховання патріарха; візити мають координуватися з ЦАХАЛом.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/69736/

Следующая новость
Предыдущая новость

Интересные сведения о сирени Данилюк пояснил, почему закон про легализацию настолько долго лежит в Раде Как проверить новые казино и почему нужно играть в клубе Вулкан Выбираем оборудование для салона красоты Сім’ї учасників АТО пройшли реабілітацію в монастирі УГКЦ

Публикации