В Івано-Франківську для молодих католиків провели тренінг з ігрології та вчили надавати першу допомогу

01.02.2018 13:45 0

В Івано-Франківську для молодих католиків провели тренінг з ігрології та вчили надавати першу допомогу

Зустріч, як уже прийнято, розпочалася літургією, котру цього разу очолив о. Ярослав Тимішак – головний духівник Івано-Франківської духовної семінарії. По завершенню літургії були банси, а після них – тренінг з ігрології, який провела Люся Небельська. Отець Софрон Зелінський розповів про організаційну частину табору.
Далі учасників школи чекав «скетчинг» від Ігоря Васюти. Скетчинг — це не лише вміння гарно малювати, а й спосіб візуалізувати ідеї швидко і креативно за допомогою простих засобів.
Насамкінець відбулася зустріч з представниками Мальтійської служби допомоги м. Івано-Франківська, які розповіли про надання першої допомоги при різних ситуаціях, ознайомили з комплексом реанімаційних заходів, навчили правильно робити перев'язки. Опісля відбувся перегляд комедійного ролика про неправильне надання першої допомоги.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Оптимизация работы переводчика Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви Чернила для принтера: качество по лучшей цене Не упустите новинку Изготовление световых коробов

Публикации