В Івано-Франківську для молодих католиків провели тренінг з ігрології та вчили надавати першу допомогу

01.02.2018 13:45 0

В Івано-Франківську для молодих католиків провели тренінг з ігрології та вчили надавати першу допомогу

Зустріч, як уже прийнято, розпочалася літургією, котру цього разу очолив о. Ярослав Тимішак – головний духівник Івано-Франківської духовної семінарії. По завершенню літургії були банси, а після них – тренінг з ігрології, який провела Люся Небельська. Отець Софрон Зелінський розповів про організаційну частину табору.
Далі учасників школи чекав «скетчинг» від Ігоря Васюти. Скетчинг — це не лише вміння гарно малювати, а й спосіб візуалізувати ідеї швидко і креативно за допомогою простих засобів.
Насамкінець відбулася зустріч з представниками Мальтійської служби допомоги м. Івано-Франківська, які розповіли про надання першої допомоги при різних ситуаціях, ознайомили з комплексом реанімаційних заходів, навчили правильно робити перев'язки. Опісля відбувся перегляд комедійного ролика про неправильне надання першої допомоги.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как заправить картридж? Волонтери передали Святогірській лаврі 10 тон гуманітарної допомоги для переселенців Єпископ УПЦ КП відвідав відділ прикордонної служби на кордоні з Білоруссю Мінюст затвердив положення про Душпастирську раду з питань релігійної опіки в пенітенціарній системі ккраїни Лечение наркомании в Тернополе

Публикации