В Івано-Франківську відбувся футбольний турнір на кубок Архиєпархії УГКЦ

12.05.2018 17:03 3

В Івано-Франківську відбувся футбольний турнір на кубок Архиєпархії УГКЦ

З нагоди святкування 1030-річчя Хрещення Руси України та 175-ї річниці від дня народження першого єпископа Станіславівського Юліана Пелеша, 11 травня в Івано-Франківську відбувся турнір з міні-футболу на кубок Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ.

У змаганнях взяли участь діти 2005-2008 років народження та дорослі від 2002 року народження з різних парафій та мирянських спільнот Івано-Франківська та області. Всього 16 дитячих команд і 6 дорослих серед яких одна зі священиків.

футбол-2w.gif

«Ініціатором та ідейним натхненником змагань став архиєпископ і митрополит Івано-Франківський УГКЦ Володимир (Війтишин), - розповідає референт у справах спорту Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ отець Микола Крушец. – Такі змагання відбуваються уже четвертий рік поспіль, тому стали традиційними».

футбол-3w.gif

Отже у футбольному турнірі на кубок Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ перемогли - дитяча та доросла команди з Братківців Тисменицького району, які отримали перехідні кубки за перше місце. Кожен гравець отримав медаль і грамоту.

Друге місце серед дорослих учасників футбольного турніру посіла команда з міста Болехова та третє - села Липівки Тисменицького району.

футбол-4w.gif

Друге місце серед дитячих команд – команда з приміської Ямниці та Липівки.

Змагання відбувалися в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання, інформує Наталія Палій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/71123/

Следующая новость
Предыдущая новость

Комфорт і затишок – і опалення, і кондиціонер Изготовление и установка памятников на могилу в Оренбурге Выбор и покупка кухонного ножа Обозрение сервиса подбора банных заведений в городе Киев Пряжа по самой выгодной цене

Публикации