В християнські храми Сирії повертають викрадені терористами ікони

10.01.2018 12:53 6

В християнські храми Сирії повертають викрадені терористами ікони

У християнські храми сирійського міста Маалюля повертають викрадені терористами ікони, розповів журналістам представник міської адміністрації Джозеф Салладин. Про це повідомляє РИА Новости.

П'ять ікон знаходиться у патріархії в Дамаску, три вже повернули у наші церкви. Ікони перехопили у містечку на сирійсько-ліванському кордоні, куди бойовики вивезли їх для продажу на чорному ринку", — повідомив він.

Маалюля — невелике місто, розташоване в мальовничому ущелині в 50 км на північ від Дамаска. Це одне з небагатьох місць у світі, де все ще говорять арамейською мовою, мовою Ісуса Христа.

Храмовий комплекс Маалюлі, серед інших, включає монастир Св. Сергія, монастир Св. Фекли, а також церква Св. Іллі, в якій вже проходять служби.

Роботи по відновленню храмового комплексу, розграбованого бойовиками Джебхат ан-Нусри, вдалося прискорити завдяки створенню у Сирії зон деескалації. Режим припинення вогню, дотримання якого контролює російська військова поліція, дозволив доставляти будматеріали в Маалюлю прискореними темпами.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/69667/

Следующая новость
Предыдущая новость

Греко-католицький священик ініціював клуб любителів-мотоциклістів і став членом Товариства байкерів-священиків Угорщини Печать книг в твердом переплете Новини Квебеку: Верховний суд виступив на захист онлайн казино Сотни видов напольного покрытия от мировых брендов Как правильно выбрать фотографа для фотосессии на яхте?

Публикации