Віце-прем’єр Болгарії закликав не слухати Патріарха Кирила - агента КДБ і мільярдера

08.03.2018 16:34 24

Віце-прем’єр Болгарії закликав не слухати Патріарха Кирила - агента КДБ і мільярдера

Віце-прем’єр Болгарії Валері Симеонов закликав не слухати Патріарха Кирила (Гундяєва) – “агента КДБ і мільярдера”, інформує сайт “Російська Болгарія”.

Коментуючи в ефірі телеканалу БНТ заяву Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, який при відвідуванні Болгарії був розчарований історичною інтерпретацією подій навколо Визволення Болгарії, віце-прем’єр Валері Симеонов заявив, що Патріарх Кирил, відомий як “агент КДБ і сигаретний митрополит Росії, не має права вказувати Болгарії , як і що робити правильно”.

“Ця людина не спустилися з небес, не вийшла з раю і не є посланником Ісуса Христа. Він відомий як сигаретний митрополит Росії. З 1996 року він ввіз на 14 мільярдів доларів безакцизних сигарет. На 14 мільярдів доларів цей хитрун ввіз безакцизних сигарет і на 4 мільярдів доларів вина для потреб Церкви. У нього є і приватний літак. Його годинник коштує 30 тисяч. Хто він? Це не східноєвропейський духівник. Це агент Михайлов, другорозрядний агент радянського КДБ. І ця людина має нахабство роздавати правосуддя. Уявіть собі, Патріарх Неофіт поїде до Путіна і почне пояснювати, хто такі Кирило і Мефодій”, – заявив Симеонов

“Другорозрядний агент радянського КДБ буде нам розповідати, що вірно, а що ні. Так не вийде”, – додав віце-прем’єр.

Нагадаємо, на сайті РПЦ було опубліковано відео зустрічі Патріарха Кирила з президентом Болгарії Руменом Радевітом 4 березня, на якому Кирило протягом декількох хвилин емоційно обурювався “приниженням ролі Росії” у звільненні Болгарії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70367/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лечение наркомании в Одессе На чем зарабатывают букмекеры? Помощь адвоката в оспаривании отцовства Как носить мужскую рубашку должным образом Особенности модульного строительства в России

Публикации