Архиєпископ УПЦ КП відвідав у суді арештованого в Криму активіста

25.07.2017 12:23 0

Архиєпископ УПЦ КП відвідав у суді арештованого в Криму активіста

Архиєпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ Київського Патріархату Климент відвідав у суді арештованого в Криму окупантами активіста Володимира Балуха, передає Корупція.Інфо.

Відповідне фото у Facebook опублікував кримськотатарський активіст Заїр Смедляєв.

Знімок викликав жваве обговорення в мережі.

"А хто-небудь із кримських імамів здатний на такий вчинок? Ось так приїхати в суд, і постояти поруч із заарештованим мусульманином, почитати дуа з ним? Чи немає більше імамів у Криму?" – запитав муфтій Духовного управління мусульман України Саїд Ісмагілов.

У свою чергу Смедляєв пояснив, що імами теж приходять, бувають і в залі і на вулиці серед людей приходять на суди, а ось муфтій Еміралі Аблаєв – ні. Активіст нагадав, що Климент також відвідував у психлікарні іншого політв'язня – заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова.

Також на фото відреагував голова Інформаційного управління Київської Патріархії архиєпископ Євстратій (Зоря).

"Український архиєпископ Климент і ув'язнений окупантами в Криму українець Володимир Балух. Не вважаю себе схильним до прояву емоцій, але це фото викликає сльози на очах", – написав він у себе у Facebook.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Глава РПЦЗ путешествует по Крыму, который считает российским Политики и духовенство УПЦ пришли к выводу: «Продолжение насильственного втягивания Украины в европейское сообщество является преступлением» Куда поехать отдохнуть в России Быстрая доставка вкусной еды на дом Бра, как обязательный осветительный элемент

Публикации