У Ватикані відкрили для віруючих собор Святого Петра

18.05.2020 12:20 3

Головний храм католицької Церкви - собор Святого Петра у Ватикані - відкрився для віруючих і паломників. Про це повідомляє 18 травня News.bigmir.net. з посиланням на ANSA.

Храм закрили з 10 березня через пандемію коронавируса. Під час періоду карантину там пройшли тільки кілька великодніх служб на чолі з Папою Римським Франциском і за участю кількох людей. Також там щодня молилася невелика група черниць.

У понеділок вранці Франциск помолився біля могили Папи Римського Івана Павла II, канонізованого в 2014 році, з нагоди 100-річчя від дня його народження.

"Сьогодні тут ми можемо сказати: 100 років тому Господь відвідав свій народ. Він послав людини, підготував його для того, щоб бути єпископом і Церкву провадити", - заявив Папа Франциск під час проповіді.

Допуск в собор Святого Петра буде регулюватися співробітниками ватиканської жандармерії і добровольцями Мальтійського ордена. Всі відвідувачі зобов'язані користуватися засобами індивідуального захисту.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/80241/

Следующая новость
Предыдущая новость

Организация вывоза мусора контейнером Играть на лучшие игральных автоматах 777 на сайте онлайн казино Azino 777 Отопительно - варочная печь буржуйка премиум класса в Украине Зеркало Вулкан 24 круглосуточный доступ к лучшим эмуляторам Модные брендовые купальники на любой вкус

Публикации