У РПЦ поскаржилися на «надзвичайно складне» матеріальне становище

25.05.2020 4:08 0

"Релігійні організації опинилися у надзвичайно складній ситуації у ці два місяці (...) Всім зрозуміло, що релігійна організація живе за рахунок пожертвувань: людей немає - немає пожертвувань", - сказав глава синодального Відділу з взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ Московського Патріархату Володимир Легойда на онлайн-слуханнях Громадської палати РФ 22 травня, повідомляє Портал "Credo.Press".

У той же час, додав він, не дивлячись на важку ситуацію, релігійні організації стали центрами з надання благодійної допомоги.

"Якщо говорити про Російську Православну Церкву, то практично кожна парафія є соціально орієнтованою НКО і за основним родом діяльності, і за тим, що парафії навіть в цих складних умовах організували допомогу волонтерів, священики ставали волонтерами, у нас архиєреї, єпископи ставали волонтерами, розносили продукти ", - заявив Легойда.

У середині травня Патріарх Кирило (Гундяєв) фактично скасував "податок" з єпархій, ставропігійних монастирів і парафій Москви за три місяці цього року, а також виділив кошти на підтримку найбільш постраждалих парафій і благодійних церковних проектів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/80322/

Следующая новость
Предыдущая новость

Когда дизайн становится произведением искусства Надмогильні плити від професійних майстрів Календарь православных праздников на апрель 2018 Каким должен быть профессиональный массажный стол? Приобрести качественные поворотники для дверей

Публикации