У РПЦ поскаржилися на «надзвичайно складне» матеріальне становище

25.05.2020 4:08 0

"Релігійні організації опинилися у надзвичайно складній ситуації у ці два місяці (...) Всім зрозуміло, що релігійна організація живе за рахунок пожертвувань: людей немає - немає пожертвувань", - сказав глава синодального Відділу з взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ Московського Патріархату Володимир Легойда на онлайн-слуханнях Громадської палати РФ 22 травня, повідомляє Портал "Credo.Press".

У той же час, додав він, не дивлячись на важку ситуацію, релігійні організації стали центрами з надання благодійної допомоги.

"Якщо говорити про Російську Православну Церкву, то практично кожна парафія є соціально орієнтованою НКО і за основним родом діяльності, і за тим, що парафії навіть в цих складних умовах організували допомогу волонтерів, священики ставали волонтерами, у нас архиєреї, єпископи ставали волонтерами, розносили продукти ", - заявив Легойда.

У середині травня Патріарх Кирило (Гундяєв) фактично скасував "податок" з єпархій, ставропігійних монастирів і парафій Москви за три місяці цього року, а також виділив кошти на підтримку найбільш постраждалих парафій і благодійних церковних проектів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/80322/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор удобрений для клубники Преимущества гидравлических кресел в салоне красоты Удивительный мир гемблинга на сайте Азино 777 Типы независимого аудита Быстрая доставка вкусных роллов и суши

Публикации