У Полтаві представлена виставка «Сакральні речі релігійних конфесій Полтавщини»

02.02.2020 4:29 3

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відкрилася виставка «З вірою в серці. Сакральні речі релігійних конфесій Полтавщини». Про це інформує 0532.

Представлено близько 200 речей, серед яких священні книги, ікони, облачення, а також матеріали про сьогодення церковних громад краю. Виставка охоплює різні сторони служіння православних , католиків, протестантів, іудейських конфесій, Вірменської Апостольської церкви, мусульман. Усі вони мають на Полтавщині свій родовід і сталу традицію, що її успадкували і активно розвивають наші сучасники. Окрасою експозиції є макети полтавських храмів різної приналежності, більшість яких втрачено у часи войовничого атеїзму.

Презентація виставки розпочалася у фойє музею за участю численних гостей. Прозвучали слова привітання, з якими до присутніх звернулися: від упорядників експозиції завідувач науково-дослідного експозиційного відділу пізнього середньовіччя та нової історії Ганна Барська, директор Департаменту культури і туризму Полтавської облдержадміністрації Валентина Вождаєнко, директор Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського, заслужений працівник культури України Олександр Супруненко.

Виставка триватиме до червня 2020 року.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/78740/

Следующая новость
Предыдущая новость

УПЦ КП презентувало відео «90 псалом - молитва воїна та капелана» УПЦ нарахувала 100 тисяч учасників ходи, поліція — 15 тисяч Гранитные памятники на могилу Как сохранить холодильник здоровым, прохладным и чистым Б/у сервера с запада

Публикации