У Польщі перенесено беатифікацію кардинала Стефана Вишинського

30.04.2020 2:49 0

Заплановані урочистості з нагоди беатифікації кардинала Стефана Вишинського не відбудуться до часу закінчення пандемії, - повідомляє польське видання Gosc.pl, посилаючись на заяву кардинала Казимира Нича, митрополита Варшавського.

Проголошення блаженним кардинала С.Вишинського повинно було відбутися 7 червня цього року у Варшаві. За узгодженням з Ватиканом, цю подію перенесено на невизначений термін. Нову дату буде оголошено після припинення пандемії, з врахуванням часу, необхідного для підготовки відповідних урочистостей, - наголосив кардинал Казимир Нич.

Інтенсивна підготовка до беатифікації кардинала С. Вишинського розпочалася в половині грудня минулого року. В середині квітня у зв'язку із епідеміологічною ситуацією в Польщі стало зрозуміло, що беатифікація є неможлива, оскільки така подія передбачає участь не тільки багатьох священнослужителів, тисяч вірних, а й представників Ватикану, які теж обмежені у пересуванні в період пандемії.

Як відомо, кардинал Стефан Вишинський (1901-1981) був довголітнім Примасом РКЦ в Польщі, авторитетним релігійним діячем, приятелем і наставником Кароля Войтили, майбутнього св Папи Івана Павла II. З наступного дня після смерті кардинала молилися за його проголошення блаженним. Процес розпочато в 1989 році. Його фінальною стадією стало підтверджене чудо - молода жінка вилікувалася від раку щитовидної залози після молитов про заступництво Стефана Вишинського.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/79974/

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрая доставка вкусной еды на дом Брендированные бутылки для воды и другие идеи корпоративных подарков Клуб СуперСлотс для азартных игроков Вас ждут бесплатные игральные аппараты на азартном портале СлотсДок Купить зажигалку зиппо на bird.in.ua

Публикации