У Патріаршому соборі УГКЦ щодня молитимуться за подолання коронавірусу

16.03.2020 14:59 0

Кожного дня у Патріаршому соборі Воскресіння Христового Української Греко-Католицької Церкви відбуватиметься усильна молитва за відступлення пандемії коронавірусу, за недужих, за медичних працівників, за все людство. Від понеділка до п’ятниці о 12.00 будуть служити Молебень за недужих, а у суботу і неділю за подолання пандемії будуть молитися під час Божественних Літургій. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Живе телебачення» здійснюватиме прямі трансляції молебнів задля уможливлення участі в молитві всіх охочих. Прямий ефір можна буде переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

Під час молебню о. д-р Роман Островський матиме духовні науки. На основі п’ятьох біблійних персонажів він допоможе учасникам молитви побачити, відчитати Божу милосердну присутність у подіях, пов’язаних з коронавірусом.

В УГКЦ закликають: «Молімося разом за зцілення недужих та про Боже милосердя для подолання пандемії корона вірусу».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/79287/

Следующая новость
Предыдущая новость

Форма справки на оружие Диякон УПЦ КП проведе для дітей з особливими потребами концерт «Клавішний Спас» Лечение наркомании - что это такое? Практичные и качественные шкафы-купе от производителя Отличная программа для дизайн-проекта комнаты

Публикации