«Таємна вечеря» та «Поцілунок Юди»: ЛМІР запрошує на «Живопис Володимира Карвасарного»

04.02.2020 20:50 0

«Таємна вечеря» та «Поцілунок Юди»: ЛМІР запрошує на «Живопис Володимира Карвасарного»

7 лютого, о 16 годині, у Львівському музеї історії релігії відбудеться урочисте відкриття виставки картин учасника республіканських, всеукраїнських виставок, лауреата і переможця багатьох міжнародних конкурсів, члена Національної спілки художників України Володимира Карвасарного. Виставка триватиме до 15 березня.

Як повідомила РІСУ науковий співробітник ЛМІР Олена Малюга, цього разу експонуватиме 24 живописні полотна на релігійну тематику. Серед них: «Христос у Гефсиманському саду», «Поцілунок Іуди», «Христос із закритими устами», «Таємна вечеря», «Церква на Карвасарах», інші.

Назва нової виставки – «Живопис Володимира Карвасарного». Роботи вирізняються певною пластичністю, що досягається за рахунок точно помічених і вдало застосованих світлових ефектів. За допомогою кольору, світлотіні, виразності мазків митець надав своїм картинам тональної цілісності, емоційності, колориту. Насичені, різнобарвні, вони наповнюють глядача своєю благодаттю.

Окрім живопису, Володимир Карвасарний працює в жанрах тематичної картини, графіки, плаката, декоративного панно, художнього конструювання. Він має багатий досвід створення дизайнерських проєктів інтер’єрів адміністративних будівель, об’єктів історико-краєзнавчого і культурного призначення. Його роботи зберігаються в музеях та приватних колекціях України, Польщі, Болгарії, Росії, Чехії, Франції, США.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/78780/

Следующая новость
Предыдущая новость

Тренды из девяностых - поясные сумки Удобные врезные мойки на кухню Тотал меньше 2.75: что это значит в ставках на спорт Принципы гармонии в жизни Что подарить парню к празднику

Публикации