«Святкові Богослужіння повинні відбуватися виключно онлайн», - розпорядження влади Рівненщини

05.04.2020 4:09 3

«Святкові Богослужіння повинні відбуватися виключно онлайн», - розпорядження влади Рівненщини

Богослужіння усіх конфесій, у тому числі на Вербну неділю і Великдень мають відбуватися онлайн. Жодних зібрань у церквах не повинно бути.

На цьому під час онлайн-брифінгу наголосив заступник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Тимошенко, зазначивши, що останніми днями повідомлень про те, що віряни порушують умови карантину – не надходять:

«Є домовленість з керівниками релігійних конфесій про повне переведення в режим онлайн. Ми ще раз закликаємо і говоримо виключно про онлайн богослужіння, як єдиний і один із найоптимальніших способів вирішення цієї проблематики», -0 ск5ащав він.

Серед іншого, Ігор Тимошенко зазначив, що окремих спецліній для повідомлення про порушників карантину не буде. З такою інформацією треба звертатися на 102 або за номером гарячої лінії Рівненської ОДА 0 800 500 078.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/79550/

Следующая новость
Предыдущая новость

У мужчин бывает климакс? Участник АТО пронесет украинский флаг по паломническому пути "Эль Камино де Сантьяго" Сыграйте на онлайн игральных автоматах на сайте онлайн казино Slots-Doc-com Принципы гармонии в жизни Наращивание волос с помощью тресс

Публикации