Шмигаль привітав християн західного обряду з Великоднем і закликав лишатись вдома

12.04.2020 19:08 0

Шмигаль привітав християн західного обряду з Великоднем і закликав лишатись вдома

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль привітав християн західного обряду з Великоднем і закликав цього року відмовитись від традиційних святкувань задля збереження здоров'я і життя рідних.

Вітання викладено на офіційному Telegram-каналі керівника уряду. Повідомляє Укрінформ.

"Щиросердно вітаю всіх християн західного обряду з Великоднем! Свято Воскресіння Христового наповнює наші серця незламною вірою в істинне добро, справжню любов та безмежну радість. Воно символізує перехід від смерті до життя та вселяє в нас надію на душевне та фізичне відродження", — написав він.

За словами Прем'єра, цей день люди традиційно проводять у родинному колі, у компанії друзів та йдуть до церкви, щоби привітати воскресіння Христа, та на жаль, не цього року.

"Світ змінився. Сьогодні ми понад усе повинні подумати про своїх рідних та близьких. Ми маємо відмовитися від цінних для нас традицій, щоб убезпечити життя тих, кого любимо", — підкреслив Шмигаль.

Він побажав, щоб в оселі кожного панував затишок, мир і добробут. "Незламною вірою та благими справами ми здатні все подолати. Міцного вам здоров’я! Христос Воскрес!", — зазначив керівник уряду.

Як зауважили користувачі у соціальних мережах, спочатку у тексті привітання дослівно писало: "привітати народження Христа" (так зафіксовано і у новині Укрінформ). Лише за кілька годин опісля текст було виправлено.

Оригінальне вітання від Шмигаля

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/79679/

Следующая новость
Предыдущая новость

Гранитные памятники и изделия декора в Киеве от производителя Адвентисты провели каникулярную школу в Харькове Модные брендовые купальники на любой вкус Игровой ассортимент от Дрифт казино онлайн Как освоиться иностранцу в Украине?

Публикации