СБУ повинна захищати морально-етичні цінності України, - Зеленський

12.05.2020 15:38 3

СБУ повинна захищати морально-етичні цінності України, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський пропонує Верховній Раді покласти на СБУ функції щодо захисту морально-етичних цінностей в рамках національної безпеки. Про це йдеться в законопроекті №3196 "Про внесення змін до Закону "Про службу безпеки України", повідомляє "Релігія в Україні".

У перехідних положеннях цього закону пропонується внести зміни також до закону "Про національну безпеку України". Зокрема, пропонується ввести поняття "Об'єкти національної безпеки України".
У число об'єктів національної безпеки морально-етичних цінностей суспільства входять людина і громадянин, суспільство, держава. У визначенні об'єктів, що відносяться до суспільства, вказані його духовні, морально-етичні, культурні, історичні, інтелектуальні та матеріальні цінності, інформаційне та навколишнє середовище, природні ресурси. Крім того, до переліку національних інтересів внесено розвиток духовності та моральних основ.
В запропонованій редакції закону про СБУ поняття "об'єкти нацбезпеки" не згадується. Тому у відомства немає прямих обов'язків наглядати за сферою моральних цінностей. Однак, оскільки СБУ, згідно з цим законом, має попереджати і припиняти злочини проти основ національної безпеки, то з цього виходить, що сфера морально-етичних цінностей, якщо і непрямо, то потрапляє у сферу компетенції СБУ.
У чинній редакції закону про нацбезпеку слово "мораль" і похідні від нього не зустрічаються.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/legislation/80157/

Следующая новость
Предыдущая новость

Получение кредита по выгодным условиям Священник УПЦ в Крыму просит оккупационные власти открыть нудистский пляж Серебряные крестики от храма святого Николая Вам нужны лайки? Получайте их на самых выгодных условиях Де купити якісну селфі-палку

Публикации