Сто дітей 13 травня розпочнуть навчання в катехитичній онлайн-школі УГКЦ

12.05.2020 17:49 3

Сто дітей 13 травня розпочнуть навчання в катехитичній онлайн-школі УГКЦ

Сто дітей з усього світу висловили своє бажання взяти участь в медійно-просвітницькому проекті «Живого ТБ» і вчитися в Катехитичній онлайн-школі «Промінь світла». Анкети, які заповнили їхні батьки, надійшли з України, Бельгії, Німеччини, США, Канади, Казахстану.

"Діти з різних областей нашої країни: від Київської до Херсонської, від Закарпатської до Донецької тепер разом зі своїми ровесниками з інших країн світу готуватимуться до першої Сповіді і урочистого Святого Причастя.

У середу, 13 травня 2020 року, о 16:00 розпочнеться перший урок онлайн-школи «Промінь світла»", - йдеться у повідомленні Департаменту інформації УГКЦ.

«Будемо раді, якщо зможемо брати участь в онлайн-уроках для підготовки до першої Сповіді. Ми українці, живемо в Бельгії і моя донька є єдина дитина у нашій парафії, що готується до цього. Немає можливості організувати навчання, тим більше в час пандемії. Дуже дякуємо за таку гарну ініціативу!» – написано а одному з листів.

Як відбуватиметься навчання?

Навчання відбуватиметься через ZOOM з прямим ефіром на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook. Зважаючи на велику кількість дітей, до викладання запрошено двох катехиток, черниць Згромадження сестер Пресвятої родини: с. Дам’яну Галущак та с. Якинту Корчевську.

Сестри, відповідно до визначеної програми підготовки, проведуть 24 уроки. Уроки відбуватимуться щосереди і щосуботи о 16:00. Відповідно, програма навчання розрахована на 12 тижнів. По завершенні навчання буде іспит. Усі, хто його успішно складе, отримають сертифікат Патріаршої катехитичної комісії про завершення підготовки до першої Сповіді і урочистого Причастя.

Довідка

Онлайн-школа – це спільний проєкт «Живого телебачення» та Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ.

На першому етапі заняття будуть проводитися для групи дітей, які готуються до першої Сповіді і урочистого Святого Причастя. У перспективі плануються заняття для інших вікових груп.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/80158/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбор по рейтингу честного онлайн казино в Украине Оригинальные памятники в Запорожье: как подобрать дизайн надгробья для умершего близкого Юридическая помощь онлайн во всех сферах Сварочные инверторы Edon Лучшие подарки для близких

Публикации