Президент Зеленський і Держсекретар Ватикану говорили про пошук миру на сході України

08.02.2020 21:19 0

Президент Зеленський і Держсекретар Ватикану говорили про пошук миру на сході України

Після аудієнції з Папою Франциском Президент Зеленський сьогодні зустрівся з П’єтро Пароліном, Державним Секретарем, якого супроводжував архиєпископ Пол Річард Ґаллаґер, Секретар, Відповідальний за стосунки з державами.

«Переговори в Державному Секретаріаті були присвячені, в основному, гуманітарній ситуації та пошукам миру в контексті конфлікту, який від 2014 року дотепер гнітить Україну. Щодо цього, було висловлено спільне побажання, аби всі залучені сторони виявили якнайбільшу чутливість до потреб населення, що є першою жертвою насильства, як також наполегливість і послідовність в діалозі.

Були також розглянуті теми, що стосуються двосторонньої співпраці та внеску Католицької Церкви, яка присутня в країні в різних обрядах», - йдеться в офіційному повідомленні Ватикану.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/78837/

Следующая новость
Предыдущая новость

Современные услуги печати Исламский культурный центр открыл в Харькове свою гимназию Ігрові автомати на гроші Ниндзя и самурай против гейши и сакуры в казино Колумбус У парламенті запропонували починати пленарні засідання з молитви "Отче наш"

Публикации