Мозаїку зі Сталіним з головного армійського храму РФ перенесуть в парк "Патріот"

17.05.2020 13:18 0

Мозаїка із зображенням керівника СРСР Йосипа Сталіна, яку планувалося розмістити в головному храмі збройних сил в підмосковній Кубинці, перенесуть в музей в парку "Патріот". Він розташований по сусідству з храмом. Про це агентству "РИА Новости" заявив глава Експертної ради РПЦ з церковного мистецтва, архітектури і реставрації протоєрей Леонід Калінін, повідомляє Радіо Свобода.

Глава синодального відділу РПЦ із взаємин церкви з суспільством і ЗМІ Володимир Легойда, зокрема, висловив думку, що зображення Сталіна в храмі бути не повинно. Відкритий лист патріарху Кирилу з проханням прибрати особу диктатора написали також православні діячі, відомі консервативними і монархічними поглядами. Після цього Сталіна на мозаїці замінили.

У тому ж храмі повинна була бути розміщена мозаїка із зображенням президента Росії Володимира Путіна. Вона також була знята, про її долю не повідомляється.

• Йосип Сталін керував Радянським Союзом з початку двадцятих років до своєї смерті в 1953 році. За оцінками правозахисного товариства "Меморіал", від репресій в сталінські часи безпосередньо постраждали не менше 12,5 мільйонів жителів СРСР.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/80229/

Следующая новость
Предыдущая новость

Playson підкорює піски Стародавнього Єгипту з 9 щасливими фараонами Пещеры Киево-Печерской лавры находятся в зоне риска Оригинальные швейцарские часы от проверенных брендов Ритуальные перевозки по всей Украине Что нужно для правильного выбора казино?

Публикации