Ченці-василіани УГКЦ зібралися на капітулу

11.02.2020 10:18 3

Ченці-василіани УГКЦ зібралися на капітулу

10 лютого у брюховицькому монастирі Святого Йосифа розпочалася звичайна провінційна капітула у провінції Найсвятішого Спасителя. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Розпочалося зібрання Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у співслужінні з протоігуменом провінції о. Йоаном Школиком, ЧСВВ, членами провінційної управи та капітульними отцями.

Блаженніший Святослав закликав василіан до духовного відродження, яке може йти слідом за інституційним розвитком. А для цього потрібно повернутися до витоків василіанського монашества. У цьому контексті вагомими обставинами, вважає архиєрей, є кілька факторів. Перший із ним – Боже Слово, без якого не існує духовного життя. Ще однією важливою складовою, на думку Глави УГКЦ, є духовна спадщина св. Василія Великого: «Відчувши важливість духовної дороги для василіанського чернецтва, праведний митрополит Андрей Шептицький здійснив переклад творів св. Василія українською мовою». У цьому контексті проповідник наголосив, що досконалий християнин св. Василія є неможливим без творів цього святого. На завершення Блаженніший Святослав побажав ченцям, щоб монаші правила були «написані» у серці кожного ченця.

Крім того, Глава УГКЦ запевнив василіан у своїй молитві за успішне проведення капітули. «Нехай Боже Слово збудить ваші сумління, щоб ви змогли вибрати доброго настоятеля», - побажав архиєрей.

Засідання капітули триватиме до 14 лютого.

Довідка: Звичайна провінційна капітула - це зібрання ченців згідно з нормами загального права і Статуту Василіанського чину. Завданням капітули є оцінювати, перевіряти та скеровувати життя провінції у різних її аспектах, а також вибирати протоігумена, його радників та делегатів на Генеральну капітулу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/78858/

Следующая новость
Предыдущая новость

Удивительный мир гемблинга на сайте Азино 777 Выбирайте лучшее, выбирайте металлочерепицу от завода «КМ» Ритуальные услуги по доступным ценам Преимущества развивающих деревянных игрушек Виртуальный мир сказочных приключений

Публикации