Архимандрит УПЦ МП з підозрою на коронавірус прийшов у редакцію «МБ» та демонстративно кашляв на журналістів

03.05.2020 6:28 0

Архимандрит УПЦ МП з підозрою на коронавірус прийшов у редакцію «МБ» та демонстративно кашляв на журналістів

Чернівецько-Буковинська Консисторія УПЦ МП звернулася до Служби безпеки України з проханням закрити редакцію газети "Молодий буковинець" на повний карантин.

Таку заяву секретар Консисторії архимандрит Никита адресував 30 квітня начальнику управління СБУ в області В. Монастирецькому, пише molbuk.ua.

Напередодні інформаційний портал molbuk.ua передрукував інформацію, що у керівника Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП митрополита Мелетія та ще ряду священнослужителів – пневмонія.

Цю ж інформацію передрукували й інші місцеві інтернет-ЗМІ.

Кореспондент molbuk.ua звернувся до єпархії з проханням прокоментувавти цю ситуацію. Однак на їхнє прохання у єпархії не відповіли, хоча повідомлення прочитали.

Проте, замість того, щоб прокоментувати цю інформацію, архимандрит Никита 30 квітня відвідав редакцію газети "МБ", де, знімаючи на відео, демонстративно кашляв на працівників установи і поводився нахабно.

Пізніше архимандрит написав заяву до СБУ, в якій зазначив, що "учора на сторінках газети "Молодий буковинець" дізнався, що захворів на COVID-19".

Секретар Консисторії у своєму листі зазначив, що "контактував з головним редактором та іншими особами".

При цьому він "жалкує і розкаюється у своєму вчинку" та обіцяє більше не наражати на небезпеку нікого.

Водночас Никита закликав керівництво СБУ направити до редакції "МБ" "представників відповідних служб з метою перевірки епідеміологічного стану у будівлі редакції.

"При потребі провести заходи з дезінфекції приміщень та закрити установу на повний карантин", – йдеться у листі архимандрита.

Колектив редакції molbuk.ua вважає неприпустимими такі вчинки архимандрита Никити.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79999/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор качественного профильного листа в интернет-магазине «Крамбуд» Особенности грузоперевозки на Газели Программа Флекс Качественные памятники и гранитные изделия, в наличии и под заказ любой сложности Автобусные билеты онлайн на busfor.ua: недостатки и преимущества сервиса

Публикации