Архимандрит УПЦ МП з підозрою на коронавірус прийшов у редакцію «МБ» та демонстративно кашляв на журналістів

03.05.2020 6:28 0

Архимандрит УПЦ МП з підозрою на коронавірус прийшов у редакцію «МБ» та демонстративно кашляв на журналістів

Чернівецько-Буковинська Консисторія УПЦ МП звернулася до Служби безпеки України з проханням закрити редакцію газети "Молодий буковинець" на повний карантин.

Таку заяву секретар Консисторії архимандрит Никита адресував 30 квітня начальнику управління СБУ в області В. Монастирецькому, пише molbuk.ua.

Напередодні інформаційний портал molbuk.ua передрукував інформацію, що у керівника Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ МП митрополита Мелетія та ще ряду священнослужителів – пневмонія.

Цю ж інформацію передрукували й інші місцеві інтернет-ЗМІ.

Кореспондент molbuk.ua звернувся до єпархії з проханням прокоментувавти цю ситуацію. Однак на їхнє прохання у єпархії не відповіли, хоча повідомлення прочитали.

Проте, замість того, щоб прокоментувати цю інформацію, архимандрит Никита 30 квітня відвідав редакцію газети "МБ", де, знімаючи на відео, демонстративно кашляв на працівників установи і поводився нахабно.

Пізніше архимандрит написав заяву до СБУ, в якій зазначив, що "учора на сторінках газети "Молодий буковинець" дізнався, що захворів на COVID-19".

Секретар Консисторії у своєму листі зазначив, що "контактував з головним редактором та іншими особами".

При цьому він "жалкує і розкаюється у своєму вчинку" та обіцяє більше не наражати на небезпеку нікого.

Водночас Никита закликав керівництво СБУ направити до редакції "МБ" "представників відповідних служб з метою перевірки епідеміологічного стану у будівлі редакції.

"При потребі провести заходи з дезінфекції приміщень та закрити установу на повний карантин", – йдеться у листі архимандрита.

Колектив редакції molbuk.ua вважає неприпустимими такі вчинки архимандрита Никити.

Архимандрит УПЦ МП з підозрою на коронавірус прийшов у редакцію «МБ» та демонстративно кашляв на журналістів

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/79999/

Следующая новость
Предыдущая новость

Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Качественная обувь для ваших деток Оригинальная одежда Bad Boy Где купить хорошие магниты? Запчасти на китайские автомобили

Публикации