29 березня з ініціативи Всеукраїнського Собору стартує триденна молитва за чесні та відповідальні вибори

28.03.2019 19:31 0

29 березня з ініціативи Всеукраїнського Собору стартує триденна молитва за чесні та відповідальні вибори

29 березня 2019 року Всеукраїнський Собор оголошує Днем спільного посту і молитви за майбутнє України та за відповідальний вибір Президента. Долучитися до цієї триденної молитовної акції Всеукраїнський Собор закликає всі Церкви та небайдужих християн.

«29 березня – перебувати у пості та спільній молитві за майбутнє України - як могутньої, незалежної, демократичної та християнської держави.

30 березня – духовно перебувати у молитві з главами церков і релігійних організацій України.

31 березня – просимо всі церкви України на богослужіннях молитися про благословення виборів Президента України, Божу охорону, мудрість для народу, мир і єдність нашої країни.

Нині ми бачимо, що українське суспільство постійно піддається тиску та атакам різних деструктивних та антихристиянських сил, які хочуть зруйнувати основи державності, духовні та моральні засади нашого народу. Саме тому зараз важливо, аби християни об’єдналися в пості і молитві за те, щоб Господь благословив обрання Президента, який забезпечить надійний захист країни від зовнішньої агресії, внутрішньої дестабілізації та зробив все від нього залежне для розвитку України на фундаменті вічних євангельських цінностей», - йдеться у зверненні Всеукраїнського Собору.

Довідка РІСУ:Ініціаторами створення спілки «Всеукраїнський Собор». стали євангельські Церкви, відомі релігійні та громадські діячі. До складу Духовної Ради «Всеукраїнського Собору» увійшли головуючий у Раді євангельських протестантських церков України, старший єпископ Української Церкви християн віри євангельської Михайло Паночко, голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів Валерій Антонюк, Старший єпископ Української вільної церкви християн євангельської віри Василь Райчинець, голова Української християнської церкви «Нове Покоління» Андрій Тищенко, єпископ Собору незалежних євангельських церков України Анатолій Калюжний та інші керівники релігійних організацій. Координатором «Всеукраїнського Собору» є Олександр Турчинов.

Нагадаємо, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій також вийшла з ініціативою, яку підтримав Президент України, аби 30 березня у День тиші оголосити Всенародну молитву за чесні та відповідальні вибори майбутнього Президента. В цей день відбудеться спільна молитва глав церков і релігійних організацій у центрі Києва на Володимирській гірці.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/75243/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выбрать спиннинг УПЦ КП звітувала про переговори з Константинополем щодо автокефалії Євреї та німці відкриють у Дніпрі виставку, присвячену геноциду ромів Лотерея Космолот - лучшие онлайн развлечения на ptclick.com.ua Серебряные крестики от храма святого Николая

Публикации