Імам львівської мечеті виступатиме на IV Львівському фестивалі гуманної педагогіки

04.06.2018 14:15 6

Імам львівської мечеті виступатиме на IV Львівському фестивалі гуманної педагогіки

Оскільки метою заходу є запровадження ідей духовного гуманізму в сучасний освітній та суспільний простір, обмін кращими напрацюваннями щодо сімейного виховання дітей нового покоління, створення та функціонування родини, знайомство зі скарбницями етнопедагогіки різних етносів, що проживають в Україні, підтримання й поширення вартісних родинних традицій, до участі в ньому запрошено й заступника муфтія Духовного управління мусульман України «Умма», імама львівської мечеті Ісламського культурного центру імені Мухаммада Асада Мурата Сулейманова.
Спікера попросили виступити з лекцією про особливості мусульманської родини в рубриці «Віночок національних традицій сімейної педагогіки», розказати про морально-етичні цінності, які поважаються та культивуються в родинах мусульман, про роль релігії в сімейній педагогіці. Також Мурат Сулейманов розповідатиме про роль сім’ї у становленні і розвитку інтелектуально-духовного світу дитини, формуванні рис її характеру, національної свідомості та поділиться з учасниками фестивалю педагогічними напрацюваннями народів, що сповідують іслам.
Серед тих, хто слухатиме виступ та спілкуватиметься з Муратом Сулеймановим, — керівники та педагоги всіх категорій середніх загальноосвітніх навчальних та дошкільних закладів, практичні психологи, працівники закладів позашкільної освіти, викладачі вищих навчальних закладів та інститутів післядипломної освіти, студенти педагогічних та психологічних факультетів вишів, методисти рай(міськ)методкабінетів, медичні та бібліотечні працівники, методисти інформаційно-методичних центрів освіти, працівники культури, батьки та всі, кого хвилює стан та майбутнє нашої країни.
Серед рубрик пленарних засідань фестивалю — «Віночок національних традицій сімейної педагогіки», «Сімейні історії», «Персона в гуманній педагогіці», майстер-класи, тренінги, творчі майстерні тощо.
Адреса проведення: м. Львів, вул. Карпінського, 2/4, 1-й корпус Національного університету «Львівська політехніка», актова зала.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Выгодная химчистка диванов на дому Что такое гипноз: правда и мифы Игольные швейные машинки от лучших производителей Комфортный сайт для перевода текста Особенности грузоперевозки на Газели

Публикации