Єрарх Елладської Церкви співслужив з єпископом ПЦУ

22.10.2019 21:49 0

Єрарх Елладської Церкви співслужив з єпископом ПЦУ

Митрополит Талліннський і всієї Естонії Константинопольського Патріархату Стефан 20 жовтня очолив Літургію в Свято-Миколаївському кафедральному соборі в Волосі, Греція, за якою йому співслужили єрархи Елладської архиєпископії і ПЦУ - митрополит Деметрійский Ігнатій і єпископ Ольвійский Єпіфаній, повідомляє Портал "Credo.Press".

Як зазначає "Orthodox Times", ця Літургія стала першим прецедентом співслужіння єрархів Елладської архиєпископії і ПЦУ після визнання автокефалії останньої Архиєрейським Собором в Афінах 12 жовтня.

Співслужіння відбулося наступного дня після того, як в Салоніках Вселенський Патріарх Варфоломій на спільній Літургії з Архиєпископом Афінським і всієї Еллади Єронімом урочисто згадав Митрополита Єпіфанія як предстоятеля автокефальної Церкви України.

До свого переходу в ПЦУ єпископ Ольвийский Єпіфаній був кліриком Деметріадської єпархії Елладської архиєпископії, де отримав канонічну відпустку для архиєрейської хіротонії в ПЦУ. Він є вікарним єпископом Предстоятеля ПЦУ, що відповідає за опіку грецькомовних громад (переважно на сході України), що входять до складу цієї Церкви.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/77528/

Следующая новость
Предыдущая новость

У Львові вандали знесли голову скульптурної Богородиці Доступные ритуальные услуги в Николаев Качественные просмотры на ютуб от живых людей Впечатления Андрея Колупова о пешей прогулке по Царской тропе «Папа для України» відправляє 86 дітей із зони АТО на відпочинок у Хорватію

Публикации