Єпископ Едвард Кава очолить Секретаріат з розподілу коштів, наданих Папою для України

26.07.2017 15:08 0

Єпископ Едвард Кава очолить Секретаріат з розподілу коштів, наданих Папою для України

31 серпня 2017 року Технічний комітет Акції «Папа для України» завершує роботу, що тривала протягом року від червня 2016 р., виконавши доручені йому завдання.

За цей час були проведені моніторинги потреб найбільш вразливих категорій людей, що постраждали від військових дій на Сході України, узгоджені критерії відбору організацій-партнерів для реалізації гуманітарної Ініціативи Папи Франциска в Україні, затверджені процедури розгляду заявок, технічні та юридичні документи для подальшої реалізації благодійних проектів Папи в Україні.

Свої напрацювання Технічний Комітет передасть Секретаріату Акції «Папа для України», який з 1 вересня 2017 року розпочне свою роботу у Києві, продовжуючи співпрацю з вже визначеними Комітетом Організаціями та довершуючи її новими проектами, що будуть представлені та розглянуті у спрощеній формі.

Координатором цього Секретаріату є призначений Його Преосвященство владика Едвард Кава, OFM Conv., Єпископ-Помічник Львівської Архидієцезії Римо-Католицької Церкви. Радником стане владика Кеннет Новаковський, Єпарх Нью-Вестмінстерський для українців греко-католиків у Канаді.

Секретаріат продовжить втілення Ініціативи «Папа для України» згідно критеріїв, розроблених Технічним Комітетом Акції.

“Державний Секретаріат, користаючись нагодою, висловлює глибоку вдячність усім Єпископським Конференціям Європи за виражену щедрість, а також цінування та глибоку вдячність Технічному Комітету «Папа для України» і, в особливий спосіб, його Президенту, за відданість, щедрість та плідно виконану роботу. Разом із цим, бажає доброї праці новому Технічному Секретаріату, глибоко дякуючи за представлену готовність у служінні”, – йдеться у комунікаті, оприлюдненому на сайті Апостольської Нунціатури в Україні.

Протягом року роботи Акції за кошти, зібрані католиками в Європі та особисто пожертвувані Папою Франциском для України, реалізовано понад 80 великих та малих проектів. Виконавчими партнерами Акції протягом 2016-2017 рр. стали українські та міжнародні організації, благодійні фонди та парафіяльні спільноти, які реалізують проекти, спрямовані на допомогу ВПО у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Дніпровській, Харківській областях та м. Київ.

Нагадаємо, бажаючи піти на зустріч потребам українського населення, випробуваного по причині тривалого військового конфлікту, Святіший Отець Папа Римський у квітні 2016 року організував грошову збірку у різних місцевих Церквах Європи. З метою розглянути та профінансувати відповідні проекти, Секретаріат Держави Його Святості 6 червня 2016 р.Б. утворив Технічний Комітет «Папа для України», Президентом якого став Його Преосвященство владика Ян Собіло, Єпископ-Помічник Харківсько-Запорізької Дієцезії.

Подальшу інформацію для беніфіціарів та партнерів Акції буде розміщено на сайті “Папа для України”, повідомляє прес-служба Акції "Папа для України".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Потолочный плинтус из полиуретана Буровые установки и оборудование от Киевского завода буровой техники Как быстро и выгодно избавиться от отходов Потрясающие видеослоты от лучших гейм-разработчиков! Готовим пиццу!

Публикации