«Я бачив людей, які своїми молитвами робили диво», - звільнений розвідник про полон в «ДНР»

28.12.2017 13:44 12

«Я бачив людей, які своїми молитвами робили диво», - звільнений розвідник про полон  в «ДНР»

Розвідник Олексій Кириченко, який з вересня 2014 року чекав на своє звільнення з полону «ДНР», 27 грудня повернувся разом з іншими полоненими в Україну. На летовищі у Харкові він розповів, як нашим хлопцям у полоні допомагала віра в Бога.

«Я бачив хлопців, які по-справжньому знаходили Бога. Бачив людей, які своїми молитвами робили диво. У нас багато хлопців там кинули курити і взялись за фізкультуру. Я бачив людей, які стали писати чудові вірші, хтось почав займатися іноземними мовами. Я побачив, наскільки сильний потенціал нашої нації, коли таке відбувається».

За словами Олексія, війна на Донбасі й анексія Криму стали можливими тому, що Україна досі ще не покаялася за гріх комунізму:

«Я дуже багато спілкувався з сепаратистами. Я ніколи не приховував своїх поглядів. І я ніяк не міг зрозуміти, чому люди не розуміють, що поганого зробив Ленін. Мене на повному серйозі переконували, що Сталін – це свята людина, і показували православні ікони зі Сталіним. Для мене це не зрозуміло. Ви знаєте, я бачу, я відчуваю своїм серцем, що Україна ще недостатньо покаялась за гріх комунізму. Це дуже великий гріх перед Богом – той войовничий атеїзм, який відбувався на нашій землі. І мені здається, якби люди це усвідомили – я не кажу про Росію, хоча б у нас – такої біди, яка сталася на Донбасі і Криму, її просто не було би».

А ще Олексій Кириченко назвав звільнення 73 полонених українців – результатом єдності влади, президента, всього уряду і духовних провідників.

«Я хочу подякувати нашій владі, президенту, всьому нашому уряду, духовній владі. Сама ця єдність дала той результат, що нас звільнили. Для мене це дійсно хвилюючий день», - наголосив військовий.

Кириченко подякував рідним, а також всім тим людям, хто їх підтримував. «Тому що бути сам-на-сам з такою проблемою – це дуже тяжко». Він попросив всіх підтримати тих людей, чиї рідні ще залишаються за гратами тюрем бойовиків.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/69540/

Следующая новость
Предыдущая новость

Установка газа на авто: нюансы о которых нужно знать заранее Идеальный праздник без хлопот от The Catering Редкие и нетипичные виды ставок на хоккей - азартные игры дял каждого «Эстерсунд»: Восстание скромного шведского клуба из Зимнего города Ритуальные услуги по доступным ценам

Публикации