Церкви залучаються до Всеукраїнського форуму сім’ї

13.03.2018 19:32 3

Церкви залучаються до Всеукраїнського форуму сім’ї

Мета Форуму – привернення уваги до проблем сім’ї та дітей в Україні, консолідація зусиль представників органів влади і громадськості – задля захисту цінностей української сім’ї та формування державної сімейної політики заснованої на українських традиційних цінностях.
До участі у Форумі запрошено членів уряду, парламентаріїв, науковців, журналістів, освітян, представників громадськості, місцевого самоврядування, Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій з усіх областей України. У рамках Форуму відбуватимуться пленарні засідання та робота по тематичних секціях (освітні програми, потенціал церков у питанні захисту сімейних цінностей, праця в медіапросторі, громадська та політична робота, батьківство). На Форумі буде прийнята резолюція та представлений календарний план просімейних заходів на 2018 рік, пов’язаний з розвитком інституту сім’ї в Україні.
Початок Форуму о 10:00, реєстрація з 8:00 до 9:50, закінчення роботи – о 18:00.
Реєстрація https://goo.gl/w2VEzN або за тел.: 067-374-90-92, 067-250-41-22, 099-129-71-80, або на електронну адресу: familyforum.ua@gmail.com

Фото Facebook


Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Кримський архієпископ УПЦ КП відвідав у суді заарештованого українця Играть в популярные игровые аппараты в онлайн казино Игровой Клуб Vulkan Автобусные туры по Балтии и Скандинавии Лак для паркета от компании «Мастер Паркет» Как бороться с детскими страхами?

Публикации