Християнські лікарі-волонтери зі Швейцарії реалізують в Україні низку доброчинних проектів

05.07.2018 16:43 6

Християнські лікарі-волонтери зі Швейцарії реалізують в Україні низку доброчинних проектів

Члени Фундації "Ведмідь і Лев", до складу якої входять лікарі-волонтери зі Швейцарії, перебували цими днями у Львові для ознайомлення з ходом реалізації ініційованих ними доброчинних проектів на Львівщині.

Фундація "Ведмідь і Лев" (назва походить від символів міст в Швейцарії і Україні) заснована після зустрічі на Міжнародному Конгресі в Німеччині лікарів Дзвінки Хоми і доктора Гайнера Фоґта на початку 1990-х років. Відкритість цієї фундації до потреб християнських церков України упродовж цих років зробила її знаною в Україні. Очолює фундацію пастор Гайнер Брегула.

Визначні проекти Фундації "Ведмідь і Лев" – фінансування відновлюваних робіт Унівського монастиря, збір сушених трав, співпраця з факультетом фармації Львівського медінституту.

Успішним і діючим є проект "Діти вулиці" (купівля помешкання для спілкування і занять з дітьми) для Марійського Товариства.

Швейцарський фонд тісно співпрацює з Департаментом виконання покарань. Впродовж восьми років в’язні виправних установ отримують індивідуальні подарунки від св. Миколая, які фінансуються Фундацією "Ведмідь і Лев".

Найбільшим та найвартіснішим її проектом - є проект "Стоп-туберкульоз". Це тонни високоякісного сиру і сухого молока для спільнот, шкіл, виправних закладів, який постачає фірма ДЕZА від Агенції Міжнародного розвитку при Міністерстві Закордонних справ Швейцарії.

На заявки Львівського Фонду святого Володимира, якому фундація довірила координувати допомогу по Україні (Рівне, Одеса,Миколаїв, Чернігів,Київ, Львів), збираються речі в м.Бельп і перевозяться в Україну.

Вагомою була допомога фундації для української армії в перші роки АТО від Армії Швейцарії (берці, військові шатра, теплі коци, білизна, одяг).

Останні транспорти були скеровані на школи і військові частини (столи, комп’ютери, парти, ліжка, постіль).

Цьогорічний приїзд членів Фундації "Ведмідь і Лев" до Львова дав можливість їм ознайомитися з результатами проведеної роботи та окреслити нові напрямки доброчинності в Україні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/charity/71721/

Следующая новость
Предыдущая новость

Самая точная информация об офшорах Рада церков Вінниччини закликає місцеву владу і мешканців знайти компромісне рішення щодо будівництва кладовища Веселые приключения с Crazy Monkey на портале ArvadaCasino Игровой слот Bananas Преимущества гидравлических кресел в салоне красоты

Публикации