Християни та патріотичні організації провели молитовну акцію на маршруті "Маршу рівності" у Києві

24.06.2019 4:03 3

Християни та патріотичні організації провели молитовну акцію на маршруті

"Правий сектор", "Трдиція і порядок", "Карпатська Січ", а також християни, починаючи з 22 червня 2019 року, провели у столичному середмісті "Всеукраїнське молитовне стояння на захист дітей і сімей". Його мета - завадити ході ЛГБТ-спільноти під час Маршу рівності, повідомляє ЕспресоTV.

Учасники акції облаштували навпроти входу в головний корпус університету ім. Шевченка невелику сцену, поставили звукопідсилюючу апаратуру.

Окрім партійних прапорів вони тримали в руках прапори зі словами "Слава Христу Царю" та "Християнський фронт". А на тротуарі ними встановлено дерев'яний хрест.

Вони перебували на місці проведення маршу рівності "КиївПрайд" до 12:00 неділі, 23 червня.

"Українські націоналісти, християни, консерватори і традиціоналісти виступають за здорову модель української родини, проти насильницької гомосексуалізації суспільства. Наша мета - не допустити проведення "гей-параду"! Адже подібні марші - це наруга над мораллю і українськими традиціями", - йдеться на сторінці заходу у Facebook.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/76246/

Следующая новость
Предыдущая новость

Купівля, продаж та оренда землі в Україні Вийшла електронна версія україномовної Біблії Філарета Горящие туры из Днепропетровска Как выбрать надежное такси в Киеве Аппетитные бонусы и море слотов в казино Лавина

Публикации