Філарет звинуватив ПЦУ у рейдерстві та пригрозив звертатися до європейської громадськості про захист

25.06.2019 22:20 6

Філарет звинуватив ПЦУ у рейдерстві та пригрозив звертатися до європейської громадськості про захист

На сьогоднішньому брифінгу почесний патріарх Філарет заявив про рейдерське захоплення представниками ПЦУ Феодосієвського чоловічого ставропігійного монастиря, Успенської церкви у Києві та повідомив про «заплановане захоплення Володимирського собору у столиці.

«Думаю, що цими об’єктами не обмежаться, будуть захоплювати храми УПЦ КП і надалі. Ми звернулися до державних органів влади з проханням захистити права і свободи віруючих УПЦ КП від рейдерських захоплень. Якщо наша влада не буде нас захищати, будемо звертатися до європейської громадськості, оскільки Україна хоче увійти в Євросоюз, то повинна виконувати права людини, які існують в Європі. Якщо не захистять, будемо звертатися дальше», - наголосив на брифінгу владика Філарет.

На запитання, чи подаватиме УПЦ КП в суд на ПЦУ, почесний патріарх відповів:

«Поки що ми не збираємося звертатися до суду, бо суди у нас продажні. Там можуть захистити неправду, а покарати правду. Будемо звертатися до української і світової громадськості, щоб вони заставили Україну виконувати права і свободи людини».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc_kp/76280/

Следующая новость
Предыдущая новость

Изготовление памятников из гранита в Донецке ДНР Сканер Argox AS-8000: компактное устройство для считывания штрих-кодов Как получить разрешение на трудоустройство иностранцу Научиться рисовать может каждый Оптимальный вариант доставки из Китая- железнодорожные перевозки

Публикации