У Чернівцях відкрили синагогу традиційного ортодоксального юдаїзму

19.06.2019 14:59 6

У Чернівцях відкрили синагогу традиційного ортодоксального юдаїзму

У Чернівцях, за адресою вул.Українська, 2 відкрилася синагога «Ісраель», громада якої сповідує традиційний ортодоксальний юдаїзм.

«Через певні драматичні події, як то смерть відомого у Чернівцях рабина та цілителя Ноаха та низку інших серйозних обставин, наша єврейська громада була змушена шукати місце для молитов заради того, щоб зберегти віру та релігійні традиції своїх батьків, - розповідає голова Чернівецької юдейської релігійної громади Шапса Авербух. - Саме тому й була створена Синагога «Ісраель», куди зараз, до речі, приходять не лише євреї, які там моляться та святкують єврейські свята, а й люди інших віросповідань, бо шукають там підтримки та захисту Всевишнього», - повідомляють у Єврейській общині міста.

Перед відкриттям невідомі пошкодили табличку синагоги.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/other_confessions/judaism/76197/

Следующая новость
Предыдущая новость

Азино 777 в 2021 году: доступ, игры, турниры УГКЦ організувала курс реабілітації для медиків Харківського військового госпіталю Значение и особенности великого православного поста Працівники ювенальної поліції влаштували свято дітям молодіжного табору Мукачівської єпархії УПЦ Где купить одежду и аксессуары для собак оптом

Публикации