У столиці відбулася міжнародна конференція «Роль жінок у поширенні культури миру»

23.05.2018 12:53 60

У столиці відбулася міжнародна конференція «Роль жінок у поширенні культури миру»

У конференції взяли участь представники громадських організацій, Верховної Ради, державних установ, видатні митці, освітяни, науковці та гості з Європи, Японії та Південної Кореї.
На заході були й представниці мусульманської громади як з України, так і з інших країн: представниця Ліги мусульманок України Ольга Фриндак, координатор із питань міжнародного збору коштів Фонду захисту прав і свобод людини і гуманітарної допомоги IHH правозахисниця й активістка Налан Дал (Туреччина), президент Асоціації «Матері Сребрениці» Муніра Субашич (Боснія і Герцеговина), правозахисниця Діма Муса — сирійка, що мусила покинути батьківщину й тепер живе в Туреччині, журналістка Мер’єм Гекташ (Туреччина).
На порядку денному — рівні можливості жінок і чоловіків у суспільному житті в країнах, що постраждали від війн і конфліктів, як одне з важливих питань національної та міжнародної безпеки. Також ішлося про підвищення ролі жінки, матері у вирішенні конфліктів з метою сприяння миру та стабільності, а також для запобігання насильству щодо жінок.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Митрополит Онуфрій видав циркуляр про особливе молитовне правило всім вірянам УПЦ Дымоходы для разных видов твердотопливных котлов Траурный венок на кладбище для достойного прощания Платная накрутка комментариев ВКонтакте Лучшие подарки для близких

Публикации