У столиці відбулася міжнародна конференція «Роль жінок у поширенні культури миру»

23.05.2018 12:53 60

У столиці відбулася міжнародна конференція «Роль жінок у поширенні культури миру»

У конференції взяли участь представники громадських організацій, Верховної Ради, державних установ, видатні митці, освітяни, науковці та гості з Європи, Японії та Південної Кореї.
На заході були й представниці мусульманської громади як з України, так і з інших країн: представниця Ліги мусульманок України Ольга Фриндак, координатор із питань міжнародного збору коштів Фонду захисту прав і свобод людини і гуманітарної допомоги IHH правозахисниця й активістка Налан Дал (Туреччина), президент Асоціації «Матері Сребрениці» Муніра Субашич (Боснія і Герцеговина), правозахисниця Діма Муса — сирійка, що мусила покинути батьківщину й тепер живе в Туреччині, журналістка Мер’єм Гекташ (Туреччина).
На порядку денному — рівні можливості жінок і чоловіків у суспільному житті в країнах, що постраждали від війн і конфліктів, як одне з важливих питань національної та міжнародної безпеки. Також ішлося про підвищення ролі жінки, матері у вирішенні конфліктів з метою сприяння миру та стабільності, а також для запобігання насильству щодо жінок.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Гадания онлайн стали реальностью Подними сокровища с морских глубин в казино Лавина! Хотите арендовать катамаран в Сочи? Обращайтесь в компанию «Sochi Charter»! Онлайн игры для мальчиков Кальяны Amy — европейское качество и восточный колорит

Публикации