У соборі Нотр-Дам-де-Парі відправлять першу після пожежі Месу

14.06.2019 5:20 0

У соборі Нотр-Дам-де-Парі відправлять першу після пожежі Месу

У суботу, 15 червня, у Соборі Паризької Богоматері проведуть першу після пожежі Службу Божу.

Про це пише France, повідомляє Прямий.

"Меса пройде в бічній каплиці з обмеженою кількістю людей з очевидних міркувань безпеки", - заявили в єпархії.

Літургію відслужить архиєпископ Парижа Мішель Опет. У ній візьмуть участь всього 20 людей, включаючи священників собору. Проте подія транслюватиметься в прямому ефірі на французькому телебаченні, щоб усі християни Франції могли взяти участь.

Нагадаємо, 15 квітня у соборі Нотр-Дам-де-Парі трапилась масштабна пожежа. Повідомлялося, що не зрозуміло, з чого почалося загоряння.

Ректор собору Патрік Шове заявив, що з постраждалого від пожежі Нотр-Дам де Парі вдалося винести частину важливих християнських реліквій. З палаючого собору вдалося винести терновий вінець Ісуса Христа, туніку Святого Людовика, а також кілька картин.

Міністр культури України Євген Нищук заявив, що Україна готова допомогти з реставрацією Собору Паризької Богоматері після пожежі. Він зазначив, що це величезний удар для історії, культури не лише Парижа, а й усієї Європи та світу. Він також додав, що Україна, як країна, яка втрачає спадщину на окупованих територіях як ніхто інший знає, як боляче спостерігати це наживо.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/76144/

Следующая новость
Предыдущая новость

Чернила для принтера: качество по лучшей цене Политики и духовенство УПЦ пришли к выводу: «Продолжение насильственного втягивания Украины в европейское сообщество является преступлением» Католики і православні спільно пом'янули 74-ту річницю трагічних подій на Волині Тур в Киев для детей всем классом - лучший вариант провести каникули для школьников! Сильная личность примеры великих людей

Публикации