У Росії язичники влаштували обряд спалення свого соратника

07.03.2018 2:45 6

У Росії язичники влаштували обряд спалення свого соратника

У Кіровській області РФ місцеві язичники влаштували обряд вогняного поховання для свого померлого соратника і опублікували фотографії в соцмережі Вконтакте. За словами організатора церемонії, таким було останнє бажання самого покійного, який був прихильником давньоруських традицій, інформує «Кореспондент».

"Сородичі, восславте Анатолія! Вчора він пішов вогненною стежкою в чертог Ярила і, присягнувши під стягом з коловратом, пристав до лав небесної раті, ставши поруч з Доброславом", - написав у повідомленні Родостав Добровольський.

Для обряду організатори підготували краду - поховальне багаття.

"На краду пішло 4 куб. м сухих хвойних дров і ще два куба сухих колотих березових дров. Горіла крада з 11-ї ранку до 20-ї вечора. Не дивлячись на 20-градусний мороз, усе згоріло дотла", - зазначив Добровольський.

Він уточнив, що на тлілому вогнищі в золі зустрічалися поодинокі дрібні, не більше 1 см, догорілі кісткові фрагменти.

Російські ЗМІ зазначають, що відповідно до закону про поховання, кремація тіла покійного в країні не заборонена, але вона має проводитися в спеціалізованих установах.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70327/

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить носки оптом Очередные попытки правительства Швейцарии взяться за игорный онлайн бизнес Квартира начинается со входной двери Рыба под маринадом классический рецепт минтай Провайдер, который предоставляет качественные услуги

Публикации