У Росії язичники влаштували обряд спалення свого соратника

07.03.2018 2:45 6

У Росії язичники влаштували обряд спалення свого соратника

У Кіровській області РФ місцеві язичники влаштували обряд вогняного поховання для свого померлого соратника і опублікували фотографії в соцмережі Вконтакте. За словами організатора церемонії, таким було останнє бажання самого покійного, який був прихильником давньоруських традицій, інформує «Кореспондент».

"Сородичі, восславте Анатолія! Вчора він пішов вогненною стежкою в чертог Ярила і, присягнувши під стягом з коловратом, пристав до лав небесної раті, ставши поруч з Доброславом", - написав у повідомленні Родостав Добровольський.

Для обряду організатори підготували краду - поховальне багаття.

"На краду пішло 4 куб. м сухих хвойних дров і ще два куба сухих колотих березових дров. Горіла крада з 11-ї ранку до 20-ї вечора. Не дивлячись на 20-градусний мороз, усе згоріло дотла", - зазначив Добровольський.

Він уточнив, що на тлілому вогнищі в золі зустрічалися поодинокі дрібні, не більше 1 см, догорілі кісткові фрагменти.

Російські ЗМІ зазначають, що відповідно до закону про поховання, кремація тіла покійного в країні не заборонена, але вона має проводитися в спеціалізованих установах.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70327/

Следующая новость
Предыдущая новость

Церковные иерархи обсуждают законопроект об открытии заседаний парламента молитвой "Отче наш" У мужчин бывает климакс? Спілка християнських письменників України заснувала християнську літературну премію Єпископ УПЦ КП відвідав військових у зоні АТО Выгодная химчистка диванов на дому

Публикации