У прифронтовому Покровську збудують перший храм ПЦУ

19.09.2019 10:19 0

У прифронтовому Покровську Донецької області духовенство провело молебень та освятило хрест на місці, де вже незабаром має бути побудований храм Православної Церкви України (ПЦУ). Про це повідомляє ІА «Вчасно».

Урочистий молебень 18 вересня та освячення хреста разом із духовенством Покровського благочинного округу провів архиєпископ Донецький і Маріупольський Сергій Горобцов. За його словами, те, що у місті незабаром з’явиться така духовна споруда — велика перемога та добрий знак.

“Ми поставимо її за дуже короткий термін часу, рік-два. Уже є люди, які можуть пожертвувати будматеріали, є кошти, є настоятель. Ми віримо, що ця церква стане місцем, де люди вирішуватимуть усі свої духовні потреби”, — каже Сергій Горобцов.

Він зазначає, що у Донецькій області останнім часом з’являється багато релігійних громад ПЦУ, та все більше людей йдуть саме до української церкви.

Участь в освяченні, окрім духовенства, взяли прафіяни громади преподобного Амфілохія Почаївського та військовослужбовці. Станіслав Момот, військовослужбовець 81 окремої аеромобільної бригади ЗСУ, який родом із Покровська, зазначає, що насправді патріотична спільнота ще з 2014 року вела боротьбу за українську церкву.

«Патріоти боролися за церкву ще з 2014 року, з початку подій на Майдані та російсько-української війни. Цей шлях був тернистий, важкий, — розповідає Станіслав. — Я вважаю, що цей храм буде, можна сказати, гарнізонний, і саме в нашому місті він дуже потрібний, тому що тут курсує багато військовослужбовців, волонтерів і храм повинен стати духовною візитівкою».

Також військовослужбовець закликав усіх якомога активніше долучатся до розбудови храмів: "Наша країна духовна, вона завжди з Богом і, як я завжди кажу, з нами Бог і Україна".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/temples_church_property/77191/

Следующая новость
Предыдущая новость

Секрет популярности слот автоматов на просторах всемирной паутины Средство для безопасного и быстрого похудения Как перевести деньги с epayments на карту приватбанка У Криму священик УПЦ благословив російських окупантів "на захист державного кордону РФ" Домашние животные - большая ответственность

Публикации