У монастир на Закарпатті переданий на вічне зберігання ковчег з мощами Миколая Чудотворця

27.08.2017 11:23 12

У монастир на Закарпатті переданий на вічне зберігання ковчег з мощами Миколая Чудотворця

Керуючий справами Української Православної Церкви (МП) митрополит Антоній (Паканич) 25 серпня передав на вічне зберігання в Вознесенський жіночий монастир на Закарпатті ковчег з мощами святителя Миколая Чудотворця.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, митрополит Антоній подарував святиню монастирю в день свого 50-річчя.

Митрополит Антоній народився в селі Чумальово Тячівського району на Закарпатті, з дитинства разом з батьками відвідував Вознесенський монастир.

"У цей день я передаю частку мощей святителя Миколая Мирлікійського монастирю, в якому я виріс духовно, для того щоб святитель молився про цю землю і про всіх її боголюбивих людей. Сьогодні найважливіша подія за всю історію монастиря. Предстоятель нашої Церкви очолив тут службу. Сьогодні тут багато людей, вони прийшли помолитися за Україну. Ми молимося, щоб Господь змилувався над нами і дав нам мир, щоб ми всі побачили розквіт нашої Батьківщини", - сказав митрополит Антоній.

ПредстоятельУкраінской Православної Церкви митрополит Онуфрій нагородив митрополита Антонія правом носити другу панагію. "Ви - мій помічник, боголюбивий, надійний. Нехай Господь Вас береже!", - сказав митрополит Київський і всієї України. Микола Чудотворець відомий як швидкий помічник, покровитель дітей, мореплавців і мандрівників, захисник невинно обмовлених.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/68047/

Следующая новость
Предыдущая новость

Развлечения для азартных игроков на сайте казино Клуб Вулкан 24 — отзывы реальных игроков Большой выбор качественных диванов по выгодным ценам в Тернополе Как выбрать кроссовки для повседневной носки? Конструкция арочного металлодетектора

Публикации