У Львівській обладміністрації за участю УГКЦ відбулась конференція «Мир в Україні: від діалогу до примирення»

07.05.2018 15:34 0

У Львівській обладміністрації за участю УГКЦ відбулась конференція «Мир в Україні: від діалогу до примирення»

Із вітальним словом виступив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, який наголосив, що потрібно демонструвати єдність та спільність, також подякував за присутність учасникам конференції та доповідачам і закликав спільними справами творити добрі речі.
Доповіді виголосили: прот. Андрій Нагірняк, віце – президент МБФ «Карітас Україна», який представив міжконфесійну стратегію та релігійний аспект миробудування, Ганна Гоменюк, менеджер проекту «Об’єднуючи людей заради миру», яка представила суспільно-політичний аспект творення миру.
Також у конференції брали участь представники департаментів Львівської ОДА, учасники АТО та кримські татари.
«Мир починається звучанням у моєму серці. Якщо я прагну миру і маю його у серці, то можу ним поділитися. Я хочу його передавати, шукаю його. Нам не слід чекати проблем і причин для того, щоб говорити про мир. Про нього потрібно пам’ятати завжди. Ми хочемо, щоб через діалог та пізнання одне одного, нам вдалося запобігти різним проблемам», - наголосив директор БФ «Карітас СДЄ» УГКЦ отець Ігор Козанкевич.
Проект «Об’єднуючи людей заради миру», який діє у БФ «Карітас», спрямований на стабілізацію суспільства за допомогою ефективної місцевої інтеграції внутрішньо переміщених осіб і допомогу в подоланні наслідків, відновленні та примиренні з місцевими громадами.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Стоит ли выбирать крашеные межкомнатные двери? Дитячий одяг на всі сезони Как носить мужскую рубашку должным образом На аукціоні продають богослужбове приміщення УПЦ Велпатасвир в составе индийских препаратов помогает в борьбе с ВГС всех генотипов

Публикации