У Києві на вулиці Героїв небесної сотні зареєстровано парафію УГКЦ

24.01.2018 0:44 6

У Києві на вулиці Героїв небесної сотні зареєстровано парафію УГКЦ

«Я хочу особливо подякувати рідним і близьким Героїв Небесної сотні, бо ви вибороли цей храм. Завдяки вам він став вашою парафією», — зазначив глава УГКЦ верховний архієпископ Святослав під час літургії у цьому храмі 20 січня 2018 року.
«Ми часто відчуваємо, що нам так потрібна допомога наших рідних і близьких. Вам так потрібна допомога тих, кого вже нема поруч з вами. А тут ваша церковна спільнота готова вам послужити. Наші брати семінаристи чекають тут на вас кожного дня. Кожного дня на цьому святому престолі приноситься безкровна жертва за волю і свободу України, щоб наше паломництво до свободи успішно завершилося», — сказав глава УГКЦ до рідних і близьких загиблих на Майдані, які зібралися для спільної молитви.

«Ми будемо просити в Бога, щоби упокоїв у своїй вічній обителі наших Героїв, а також ми будемо молитися за вас — рідних і близьких, які й досі відчувають біль втрати, котрий ніколи не мине. Проте ми хочемо його з вами розділити, прагнемо прислухатися до голосу їхньої крові. Ми бажаємо почути голос Божий, щоб зрозуміти, яке майбутнє нам готує Господь. Я переконаний, що Бог є з нами, а Його сила і благодать допоможуть нам перемогти диявола та всі його спокуси і дійти до тієї мети, до якої Божий Дух нас тоді повів!» — запевнив глава УГКЦ і додав, що «не людина, а Бог кличе людину до гідності, до свободи і саме на Його голос відповіли наші герої».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Идеальное казино с королевскими выигрышами В игровые автоматы играть бесплатно Любовная магия и привороты Сибирского мага Вывод из запоя в Москве Шнековый насос Aquatica – отличный выбор по разумной цене

Публикации