У Києві відбудеться гала-концерт сучасної релігійної пісні

30.05.2018 20:53 6

У Києві відбудеться гала-концерт сучасної релігійної пісні

Організатори запрошують усіх охочих на гала-концерт переможців Всеукраїнського конкурсу сучасної релігійної пісні “Пісня серця”. Концерт відбудеться в суботу, 2 червня, о 16.00 в Патріаршому cоборі Воскресіння Христового УГКЦ (Київ). Вхід вільний.

Гасло цьогорічного конкурсу: “Радість вам звіщаємо”. Конкурс присвячено року молитви. Захід проводиться з метою примноження культурних і духовних цінностей українського народу шляхом творення і популяризації сучасної релігійної пісні серед українців-християн світу.

Нагадаємо, що міжнародний конкурс сучасної релігійної пісні “Пісня серця” започаткований у 2002 році Божому з ініціативи голови Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ, с. Луїзи Цюпи, СНДМ. Конкурсантам пропонували співати не лише відомі твори, а й авторські пісні. Перший конкурс набрав широкого розголосу, у ньому взяло участь понад сто юних виконавців, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/71297/

Следующая новость
Предыдущая новость

"Карітас Київ" і Рада молодих вчених Інституту філософії НАНУ проводять літню філософську школу про мир, діалог і філософію Старовинну ікону підмінили у церкві на Тернопільщині Де відпочивати на Закарпатті? Водка Finlandia в тетрапаках: история бренда, интересные факты и лучшие предложения для покупки Близкий к РПЦ телеканал «Царьград» начал кампанию в поддержку создания «Малороссии»

Публикации