У Казахстані хочуть ввести штраф за образу почуттів атеїстів

25.08.2017 12:02 3

У Казахстані хочуть ввести штраф за образу почуттів атеїстів

Закон про захист почуттів атеїстів можуть прийняти в Казахстані, відповідний проект розробило міністерство у справах релігій і громадянського суспільства. Про це повідомляє казахстанський телеканал "ABCtv", пише УНІАН.

"Перешкоджання законній релігійній діяльності, а так саме порушення цивільних прав фізичних осіб за мотивами ставлення до релігії, чи образою їх релігійних почуттів, атеїстичних переконань, або осквернення шанованих послідовниками тієї чи іншої релігії предметів, будівель і місць, допущення проявів релігійного радикалізму, якщо всі вищевикладені дії не містять ознак кримінально караного діяння, тягнуть штраф з фізичних осіб у розмірі 100 МРП (місячних розрахункових показників - ред.), з посадових осіб - у розмірі 200 МРП, з юридичних осіб - у розмірі 300 МРП", - наводить ЗМІ витяг із законопроекту.

Крім того, поправки до закону стосуються й дітей. Зокрема, пропонується заборонити залучати неповнолітніх до участі у богослужіннях та релігійних обрядах "без письмової згоди обох батьків або без супроводу одного з батьків. Вийнятки складають особи, які навчаються в духовних освітніх організаціях. Міністерство пропонує заборонити одяг й атрибути, що "демонструють приналежність людини до деструктивних ідеологічних течій". Те ж стосується і демонстрації такої одягу та атрибутики в рекламі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/68032/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Івано-Франківську освятять першу церкву для дітей Удочка. Купить фидерное удилище, цена на Трофее Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Свадебные платья от лучших мировых дизайнеров в салоне Гранд ажур Избавьтесь от скуки раз и навсегда!

Публикации