У Казахстані хочуть ввести штраф за образу почуттів атеїстів

25.08.2017 12:02 6

У Казахстані хочуть ввести штраф за образу почуттів атеїстів

Закон про захист почуттів атеїстів можуть прийняти в Казахстані, відповідний проект розробило міністерство у справах релігій і громадянського суспільства. Про це повідомляє казахстанський телеканал "ABCtv", пише УНІАН.

"Перешкоджання законній релігійній діяльності, а так саме порушення цивільних прав фізичних осіб за мотивами ставлення до релігії, чи образою їх релігійних почуттів, атеїстичних переконань, або осквернення шанованих послідовниками тієї чи іншої релігії предметів, будівель і місць, допущення проявів релігійного радикалізму, якщо всі вищевикладені дії не містять ознак кримінально караного діяння, тягнуть штраф з фізичних осіб у розмірі 100 МРП (місячних розрахункових показників - ред.), з посадових осіб - у розмірі 200 МРП, з юридичних осіб - у розмірі 300 МРП", - наводить ЗМІ витяг із законопроекту.

Крім того, поправки до закону стосуються й дітей. Зокрема, пропонується заборонити залучати неповнолітніх до участі у богослужіннях та релігійних обрядах "без письмової згоди обох батьків або без супроводу одного з батьків. Вийнятки складають особи, які навчаються в духовних освітніх організаціях. Міністерство пропонує заборонити одяг й атрибути, що "демонструють приналежність людини до деструктивних ідеологічних течій". Те ж стосується і демонстрації такої одягу та атрибутики в рекламі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/68032/

Следующая новость
Предыдущая новость

Экспертная оценка антикварных вещей по фото Мінкульт закликає УПЦ пояснити чергову співпрацю її митрополита з владою "ЛНР" Відеоспостереження — чи необхідно його підключати? В Харькове христиане передали госпиталю 400 кг медицинских материалов для раненых бойцов Изготовление клише из магния и латуни

Публикации