У Запоріжжі відбувся суд у справі пастора Івана Дем’яненка

25.10.2019 2:10 3

У Запоріжжі відбувся суд у справі пастора Івана Дем’яненка

У Запоріжжі розпочалося засідання апеляційного суду у справі пастора Івана Дем’яненка — засновника Приазовського інтернату. 61-річного Івана Дем’яненка на два місяці арештував Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя 12 жовтня. Директора школи-інтернату з дошкільним відділенням “Надія” в районному центрі Приазовське підозрюють у торгівлі вихованцями. Призначили можливу заставу 960 тис. грн, повідомляє видання Слово про слово.

Навколо суду зібралося понад 500 людей, які приїхали підтримати пастора і заявити свою незгоду зі звинуваченням, яке вважають свавільним і незаконним.

Івана Дем’яненка в залі суду немає, він бере участь в засіданні через відеозв’язок. Суд побоюється насильницького визволення підозрюваного, тому застосував такий спосіб участі у суді.

В залі є присутній заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко, він заявив присутнім, що має намір взяти Івана Олександровича на поруки. Звертаючись до присутніх, він повідомив, що у поліції йому порадили не втручатися у цю справу, щоб не руйнувати їхньої статистики.

В ході засідання було заслухано ряд клопотань про взяття на поруки.

Суд після наради обрав запобіжний захід — домашній арешт у нічний період.

Нагадаємо, пастор Іван Дем’яненко ніколи не був судимим та має 5-х власних дітей. Крім того, затриманий служить пастором церкви Євангельських християн-баптистів, під патронатом якої, з його ж таки ініціативи, ще на початку 2000-х у селищі міського типу Приазовському було створено школу-інтернат із символічною назвою «Надія». Він став чи не єдиним на той час притулком сімейного типу в Україні для дітей-сиріт, а тому про цей заклад писала навіть центральна преса. Як і тоді, так і впродовж усіх уже понад 15 років Іван Олександрович був, є і залишається наставником сиріт і підлітків із неблагополучних сімей, які відгукуються про нього лише з доброзичливістю.

12 жовтня Орджонікідзевський районний суд міста Запоріжжя ухвалив:

затримати на 60 діб у СІЗО Івана Дем’яненка як підозрюваного в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.149 Кримінального Кодексу України (санкція – до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна чи без неї). Одночасно судовою ухвалою від 12 жовтня ц.р. встановлено заставу, розмір якої сягає майже 1 млн. грн. і яка може бути внесена впродовж строку дії цієї ухвали, та, за клопотанням слідчого поліції, відсторонити Івана Дем’яненка від займаної посади на час розслідування.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/77546/

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрая доставка вкусных роллов и суши Где найти оригинальный контент от Гаминатор? Медицинская книжка для вашего трудоустройства Лучший способ получения прибыли за веселье в Azino777 Последние новости Кыргызстана на manas.news

Публикации