У Долині хрестів з'явиться чоловічий монастир УПЦ (МП)

28.07.2017 15:06 0

У Долині хрестів з'явиться чоловічий монастир УПЦ (МП)

На сесії облради депутати 18 липня обговорювали рішення "Про надання Свято-Миколаєвському Шаргородському чоловічому монастирю земельної ділянки у постійне користування" - для будівництва храму Пресвятої Богородиці та келій.

Мова йшла про ділянку площею 9,8 га, яка перебувала у постійному користуванні Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Віноблагроліс".

Із другої спроби 43 депутати проголосували за виділення землі і цієї кількості голосів виявилось достатньо, щоб ухвалити відповідне рішення.

"Йосафатова долина - це особливе місце на Подільській землі, де у буремні роки ХХ століття, коли віра Христова потерпала від гонителів, явилася Сама Пречиста Діва Богородиця, - читаємо у спільному повідомленні прес-служб Вінницької і Могилів-Подільської єпархій. - Вона утішила людей і надихнула не боятися нічого і славити Бога. І сьогодні до Іосафатової долини, або до Долини хрестів, як її стали називати в наш час, безперешкодно за покликом серця їдуть усі охочі. Про це інформує сайт «Місто».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Основы ремонта домашней электроники Еладська та Українська Церкви влаштували відпочинок дітям із зони АТО Выбираем отель для отдыха в Одессе Реєстраційні документи створеного на материку Духовного управління мусульман Криму відправлені на доопрацювання Исламский культурный центр открыл в Харькове свою гимназию

Публикации