У Вінниці вандали вчергове знищили святиню УПЦ КП

03.07.2018 13:07 3

У Вінниці вандали вчергове знищили святиню УПЦ КП

Громада храму обурена такими діями вандалів, оскільки члени громади беруть активну участь в облаштуванні як самого храму, так і навколишньої території. Вони нагадують, що це не перший випадок наруги над сакральними святинями у м. Вінниці, які належать громадам УПЦ КП.
Цього року на Пасху на території парку “Хімік” вандалами був підпалений поклонний хрест, встановлений вірянами УПЦ КП. Відео з цим актом вандалізму було викладене в мережі інтернет. Реакції ні від влади, ні від правоохоронних органів не було, зазначають в УПЦ КП.
"Місцева влада робила і робить усе, щоб існування нашої Церкви в м. Вінниці було нестерпним, але ми є люди віруючі, тому з терпінням переносили всі дії, які були спрямовані на стримання розвитку нашої Церкви. І, незважаючи на всі протидії, ми існували і будемо існувати, - йдеться на сайті УПЦ КП.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Детская комната для двоих детей: фото и варианты планировки Где можно заказать курсовую работу Гранитные памятники и изделия декора в Киеве от производителя Информационный сервис для организации похорон Глава РПЦЗ путешествует по Крыму

Публикации