Уряд затвердив план заходів з відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України

09.11.2017 14:35 9

Уряд затвердив план заходів з відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України

Відповідне розпорядження розробило Міністерство культури на виконання указу президента України. Згідно повідомлення Мінкультури, до складу Організаційного комітету увійшли:
віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, до компетенції якого належать питання релігії;
заступник глави Адміністрації Президента відповідно до розподілу обов’язків;
перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів;
віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко;
міністр культури Євген Нищук;
міністр освіти і науки Лілія Гриневич;
а також: міністр внутрішніх справ, міністр інфраструктури, заступник міністра молоді і спорту, заступник Ммністра фінансів, голова Держкомтелерадіо, голова Київської міської держадміністрації, представники Української Православної Церкви, Української Греко-Католицької Церкви, Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.
Планом заходів передбачено забезпечити проведення заходів з відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України за участю представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, релігійних організацій, дипломатичного корпусу та представників зарубіжних релігійних центрів. Планується проведення лекцій, бесід, тематичних, національно-патріотичних заходів для молоді.
У липні 2018 року заплановано проведення релігійними організаціями урочистого молебню біля пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру та у Національному заповіднику «Софія Київська».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Карпатська єпархія УАПЦ: "Лицарський орден св. Костянтина і Олени" належить не до масонів, а до Православної Церкви Чеських земель і Словаччини Дизельная тепловая пушка Vitals DHС-501 Кардинал Леонардо Сандрі: «Любов до правди не дозволяє нам прийняти мовчання щодо ситуації в Україні» В последний путь с достоинством Соответствие цены качеству

Публикации